Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2017, 19:56

autor: "Vergil"

The Surge doczeka się dużego rozszerzenia i kompletnej edycji

The Surge przypomni o sobie za sprawą świeżo zapowiedzianego DLC oraz kompletnej edycji, które trafią do sprzedaży na początku grudnia. Dzieło studia Deck13 Interactive jeszcze raz powalczy więc o uwagę graczy.

Firma Focus Home Interactive poinformowała, że The Surge doczeka się na początku grudnia pierwszego dużego rozszerzenia. Dodatek zostanie zatytułowany A Walk in the Park – jak sugeruje nazwa, pozwoli graczom zobaczyć z bliska atrakcje czekające w parku rozrywki stworzonym dla pracowników korporacji CREO. Niestety CREO World, bo taką nazwę będzie nosić to miejsce, czasy świetności będzie mieć już dawno za sobą, o czym mają świadczyć zarówno pokryte rdzą elementy wyposażenia, jak i obecni na miejscu członkowie ekip ratunkowych, którzy podobnie jak osoby zatrudnione w CREO popadli w szaleństwo; na domiar złego mają się tam szwendać robotyczne maskotki, które nie raz i nie dwa napsują nam krwi.

The Surge: A Walk in the Park zaoferuje nam nieco inne atrakcje od tych, które czekały w podstawowej wersji gry. - The Surge doczeka się dużego rozszerzenia i kompletnej edycji - wiadomość - 2017-11-02
The Surge: A Walk in the Park zaoferuje nam nieco inne atrakcje od tych, które czekały w podstawowej wersji gry.

Autorzy, czyli ekipa Deck13 Interactive obiecują, że w przeciwieństwie do kompleksów przemysłowych z podstawowych wersji gry, obszar wprowadzony w add-onie ma mieć znacznie bardziej otwarty charakter – osoby lubiące kontakt z naturą powinny ucieszyć się na wieść, że zieleń będzie tu dominować nad resztą barw. Oprócz nowych lokacji deweloperzy przygotowali także niewidzianych wcześniej przeciwników (na czele z kolejnym bossem), których powalimy przy użyciu szesnastu nowych rodzajów broni. W trakcie zmagań skorzystamy również z pachnących świeżością pancerzy i implantów zwiększających nasze szanse na polu bitwy.

DLC będzie wymagać do działania podstawowej wersji gry, a zadebiutuje na początku grudnia. Co więcej, trafi do sprzedaży wraz z The Surge: Complete Edition, w którym pojawią się zarówno wszystkie rozszerzenia, jak i „podstawka”.

Niech Was nie zmylą wszechobecne kolory – A Walk in the Park nie będzie niedzielnym spacerkiem. - The Surge doczeka się dużego rozszerzenia i kompletnej edycji - wiadomość - 2017-11-02
Niech Was nie zmylą wszechobecne kolory – A Walk in the Park nie będzie niedzielnym spacerkiem.

The Surge zadebiutowało w maju bieżącego roku i spotkało się z umiarkowanie ciepłym przyjęciem ze strony recenzentów, zdobywając oceny oscylujące nieco powyżej 70%. Autorzy i wydawca nie podzielili się co prawda oficjalnymi wynikami sprzedaży, toteż chcąc mieć jako taki obraz sytuacji, należy zdać się na informacje oferowane przez serwisy VGChartz lub choćby Steam Spy, z których wynika, że tytuł nie sprzedał się szczególnie dobrze. Istnieje jednak szansa na poprawę osiągniętych przez niego wyników już po premierze kompletnego wydania. Mimo wszystko o tym, czy tak się stanie, zdecydują gracze.