Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2015, 11:16

autor: Góral

The Sims 4: Spotkajmy się nowym dodatkiem do gry

Firma Electronic Arts ujawniła kolejny dodatek do gry The Sims 4. Rozszerzenie zatytułowane Spotkajmy się ukaże się w listopadzie bieżącego roku i wprowadzi do zabawy m.in. nową lokację.

Na konferencji firmy Electronic Arts podczas targów gamescom zapowiedziano kolejny dodatek do popularnej gry studia Maxis The Sims 4 zatytułowany Spotkajmy się (Get Together). Rozszerzenie ukaże się w listopadzie bieżącego roku i wprowadzi do rozgrywki nowe formy aktywności, skupiające się na aspektach społecznościowych. Oczywiście nie chodzi o wprowadzenie Facebooka do świata wirtualnych ludzi, lecz o zabawę, integrację z innymi Simami itd. Obecnie nie są znane jeszcze wszystkie szczegóły, ale wiadomo, że pojawi się nowy region inspirowany europejską architekturą, w którym nie zabraknie rozmaitych miejsc sprzyjających zawieraniu nowych znajomości. Więcej niż tysiąc słów, powie Wam powyższy zwiastun The Sims 4: Spotkajmy się.

The Sims 4 to kolejna odsłona popularnej serii gier określanych mianem symulatora życia. Podczas zabawy wcielamy się w opiekuna Simów, którym musimy zapewnić środki niezbędne do życia, dom, pracę, pomagamy w nawiązywaniu znajomości itd. Tytuł ukazał się na komputerach PC we wrześniu 2014 roku i od tamtej pory jest stale rozwijany. Fani doczekali się już kilku dodatków, dodających m.in. aktywności związane z biwakowaniem, pracą, czy też odpoczywaniem w spa.