Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2012, 11:22

autor: Kamil "sathorn" Ostrowski

The Secret War - gra przeglądarkowa, promująca The Secret World dostępna

Funcom wypuścił grę przeglądarkową, promującą ich nadchodzące MMORPG - The Secret World. Osoby zainteresowane zagłębieniem się w czerwcu w sekretny świat powinny zwrócić uwagę na The Secret War - do zdobycia są przedmioty, które później będziemy mogli wykorzystać we "właściwej" grze.

W związku ze zbliżającą się premierą MMORPG The Secret World, Funcom, producent gry, rozpoczyna rozkręcanie machiny marketingowej. Jednym z jej elementów jest wypuszczenie darmowej gry przeglądarkowej The Secret War. Po wybraniu jednej z trzech dostępnych frakcji, pomożemy jej w zdobyciu wpływów w sekretnym świecie.

The Secret War - gra przeglądarkowa, promująca The Secret World dostępna - ilustracja #1

Co istotne, osiągnięcia w The Secret War pozwalają odblokować unikalne przedmioty, które później wykorzystamy w tworzonym przez Funcom MMO. Czekają na nas m.in. bronie czy ubrania. Do zdobycia są także inne nagrody: dostęp do weekendów z beta-testami, wycieczka do siedziby dewelopera w Montrealu, a nawet pojawienie się imienia i nazwiska gracza w produkcji The Secret World.

Zanim zaczniecie chwytać za myszki, to wiedzcie, że jest to produkcja nastawiona w dużej mierze na promocję gry. Aby się bawić, musimy zaprosić do gry znajomych z Facebooka, którzy następnie stają się naszymi „agentami”. Z ich pomocą zajmujemy kolejne terytoria, przechylając szalę zwycięstwa na stronę wybranego sekretnego stronnictwa.

The Secret World to gra MMORPG, produkowana przez Funcom, a wydawana przez Electronic Arts. Akcja rozgrywa się na Ziemi, ale w uniwersum równoległym do naszego, czyli tytułowym Sekretnym Świecie, gdzie walkę o dominację toczą trzy ugrupowania: Templars, Illuminati i Dragon. Premiera gry planowana jest na 19 czerwca 2012 roku.