Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2019, 10:59

autor: Adrian Werner

The Outer Worlds ukaże się w sierpniu?

Możliwe, że poznaliśmy datę premiery The Outer Worlds. W bazie danych Steama odkopano informację, że RPG studia Obsidian Entertainment ukaże się w sierpniu.

Jeśli doniesienia się potwierdzą, to gra zadebiutuje w sierpniu. - The Outer Worlds ukaże się w sierpniu? - wiadomość - 2019-02-25
Jeśli doniesienia się potwierdzą, to gra zadebiutuje w sierpniu.
THE OUTER WORLDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Obsidian Entertainment
  2. Wydawca: Private Division
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2019 r.

The Outer Worlds, czyli nowa gra studia Obsidian Entertainment, zapowiada się na jeden z najciekawszych RPG-ów roku. Do tej pory twórcy nie ujawnili dokładnej daty premiery, ograniczając się do stwierdzenia, że nastąpi ona w tym roku. Teraz mamy powody, by sądzić, że produkcja zadebiutuje 6 sierpnia.

Źródłem tych doniesień jest baza danych Steama. W pewnym momencie można było tam znaleźć informację, że The Outer Worlds ukaże się 6 sierpnia. Kilka dni temu ta data została usunięta. Nie wiemy więc, czy opracowanie gry zajmie więcej czasu niż się spodziewano, czy też twórcy chcą jedynie z większą pompą ogłosić termin premiery.

The Outer Worlds zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W listopadzie zeszłego roku studio Obsidian Entertainment zostało przejęte przez firmę Microsoft, ale na szczęście gra mimo to trafi na PS4.

Warto przypomnieć, że ostatnie tygodnie obfitowały w nowe informacje i materiały wideo z The Outer Worlds. Poznaliśmy masę świeżych konkretów odnośnie mechaniki zabawy, a autorzy podzielili się także planowaną długością kampanii - przejście gry powinno zająć od 15 do 40 godzin, zależnie od tego, jaki styl rozgrywki wybierzemy. Ponadto udostępniono materiał wideo dokładnie omawiający system walki.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Outer Worlds to najlepszy Fallout: New Vegas 2, na jakiego możecie liczyć
  3. Wszystko o The Outer Worlds (data premiery, gameplay)
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Outer Worlds

The Outer Worlds