Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 lutego 2019, 11:25

autor: AlexB

Nowe fragmenty finałowego sezonu Gry o tron na montażu premier HBO

HBO zaprezentowało dwuminutowy montaż prezentujący produkcje oryginalne tej stacji, które pojawią się w jej ramówce w 2019 roku. Możemy na nim zobaczyć nowe ujęcia między innymi z finałowego sezonu Gry o tron oraz filmu Deadwood.

HBO przez wielu uważane jest za najlepszego producenta seriali oryginalnych na świecie. Co roku stacja wypuszcza dzieła, które są w stanie zachwycić widzów o różnych upodobaniach. 2019 rok nie będzie pod tym względem wyjątkiem. Podsumowanie tego, jakich premier możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach, telewizyjny moloch zaprezentował nam w dwuminutowym montażu wyemitowanym wczoraj przed ostatnim odcinkiem trzeciego sezonu Detektywa. Rozsiądźcie się wygodnie i zapraszamy do seansu.

Na powyższej zajawce znalazły się fragmenty ponad trzydziestu seriali, dokumentów, filmów telewizyjnych i programów produkcji HBO. Tym, co zainteresuje prawdopodobnie największą liczbę widzów, są nowe ujęcia z finałowego sezonu Gry o tron, prezentujące Aryę Stark, smoka i maszerującą armię Nieskalanych. Całą trójkę, i wiele więcej, zobaczymy 14 kwietnia, kiedy to zadebiutuje pierwszy z sześciu finałowych odcinków popularnej ekranizacji Pieśni Lodu i Ognia George'a R.R. Martina. Wielu z pewnością ucieszyły również krótkie materiały z powstałego po sporych komplikacjach filmowego Deadwood, czyli kontynuacji kultowego dla wielu westernowego serialu z Timothym Olyphantem oraz Ianem McShane'em w rolach głównych.

Ponadto w montażu znalazły się zajawki między innymi nowych sezonów Graczy, Wielkich kłamstewek i Figurantki, a także debiutujących produkcji pokroju Strażników na podstawie słynnego komiksu Alana Moore'a, powstałej we współpracy z BBC ekranizacji Mrocznych Materii oraz miniseriali historycznych o katastrofie w Czarnobylu i Katarzynie Wielkiej. Zdecydowanie będzie zatem co oglądać.

Finałowy sezony Gry o tron będzie jedną z istotniejszych premier dla HBO w tym roku. - Nowe fragmenty finałowego sezonu Gry o tron na montażu premier HBO - wiadomość - 2019-02-25
Finałowy sezony Gry o tron będzie jedną z istotniejszych premier dla HBO w tym roku.

Przypominamy, że wszystkie produkcje oryginalne HBO, jak i wiele innych, można zobaczyć nie tylko w telewizji, ale również na platformie HBO GO. Od roku działa ona w Polsce w ramach tradycyjnego abonamentu, bez konieczności podpisywania stosownych umów z dostawcami Internetu bądź telewizji.

  1. Oficjalna strona stacji HBO