Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2018, 13:03

autor: Adrian Werner

The Missing - zwiastun makabrycznej gry autora Deadly Premonition

Wypuszczono pierwszy zwiastun The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories, czyli pełnej czarnego humoru i makabry gry, której głównym projektantem jest znany z Deadly Premonition japoński projektant Hidetaka „Swery” Suehiro.

Jedną z atrakcji gry będzie odkrywanie wszystkich sposobów, na które bohaterka może pożegnać się z życiem. - The Missing - zwiastun makabrycznej gry autora Deadly Premonition - wiadomość - 2018-08-22
Jedną z atrakcji gry będzie odkrywanie wszystkich sposobów, na które bohaterka może pożegnać się z życiem.
THE MISSING W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: White Owls
  2. Wydawca: Arc System Works
  3. Gatunek: platformówka
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: końcówka 2018 r.

W lutym znana z Dragon Ball FighterZ oraz serii BlazBlue i Guilty Gear japońska firma Arc System Works zapowiedziała projekt The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories. Wtedy ujawniono jednak tylko logo. Podczas targów gamescom pokazano pierwszy zwiastun, pozwalający zobaczyć, jak ta gra prezentuje się w akcji.

Produkcja powstaje w japońskim studiu White Owl, na czele którego stoi Hidetaka „Swery” Suehiro, mający na koncie takie tytuły jak Deadly Premonition, czy D4: Dark Dreams Don't Die. Gra The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Premiera ma nastąpić pod koniec tego roku.

Swery wyrobił sobie opinię twórcy gier o specyficznym klimacie i The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories pozostanie wierne temu stylowi, łącząc humor z makabrą.

Informacje na temat fabuły gry są na razie skromne. Wcielimy się w kobietę znaną jako J.J. Macfield, która uda się na tajemniczą wyspę w poszukiwaniu zaginionej siostry. Dzięki zwiastunowi znacznie więcej wiemy na temat mechaniki. The Missing: J.J. Macfield and the Island of Memories będzie więc platformówką 2.5D, co oznacza, że grafika wykonana zostanie w pełnym 3D, ale rozgrywka toczyć się będzie w dwóch wymiarach. Podczas zabawy gra przetestuje zarówno naszą zręczność, jak i spryt dzięki regularnie pojawiającym się zagadkom logicznym.

Mapy zostaną gęsto wypełnione różnorodnymi zagrożeniami. Bohaterka będzie ginęła często i w spektakularny sposób, m.in. rozjeżdżana przez pędzący pociąg, szatkowana przez wielki wiatrak, miażdżona przez gigantyczną małpę czy cięta na kawałki przez piły tarczowe. Wszystko to ukazane zostanie z dużym przymrużeniem oka, a każda taka śmierć będzie lekcją, która pozwoli po odrodzeniu dotrzeć dalej.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach