Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2014, 09:50

autor: Sarge

The Mighty Quest for Epic Loot - otwarte beta testy wystartują w lutym

Pod koniec lutego rozpoczną się otwarte beta testy The Mighty Quest for Epic Loot - pecetowej gry sieciowej, łączącej w sobie elementy strategii i klasycznych dungeon crawlerów. Produkcja studia Ubisoft Montreal będzie dostępna w systemie free to play.

Firma Ubisoft ogłosiła, że 25 lutego bieżącego roku rozpoczną się otwarte beta testy darmowej gry The Mighty Quest for Epic Loot. Oznacza to, że od ujawnionego dnia produkcję studia Ubisoft Montreal będzie mógł sprawdzić każdy chętny bez konieczności uiszczania jakichkolwiek opłat – wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej. Tytuł od dłuższego czasu jest w fazie zamkniętej bety, jednak można się do niej dostać tylko dzięki okazjonalnym rozdawnictwom kluczy lub po wydaniu co najmniej 19,99 euro (ok. 84 zł) na jeden z czterech dostępnych pakietów Founders Pack. Po nabyciu któregoś z nich otrzymujemy także różnego rodzaju zawartość do wykorzystania w grze. Produkcja jest dostępna na Steamie i możecie tam ją zakupić, o ile nie chcecie czekać do startu otwartej bety, która zostanie udostępniona w modelu free to play (z opcjonalnymi mikropłatnościami).

The Mighty Quest for Epic Loot charakteryzuje się kolorową, kreskówkową oprawą graficzną - The Mighty Quest for Epic Loot - otwarte beta testy wystartują w lutym - wiadomość - 2014-01-28
The Mighty Quest for Epic Loot charakteryzuje się kolorową, kreskówkową oprawą graficzną

Premiera pełnej wersji The Mighty Quest for Epic Loot jest zaplanowana ogólnie na 2014 rok. W przypadku gier free to play przejście do stadium końcowego produktu jest jednak bardzo płynnym procesem. Jakby nie patrzeć, już w trakcie trwania otwartych beta testów będzie można się nią bawić zupełnie za darmo. Różnica jest taka, że beta charakteryzuje się większą liczbą na bieżąco poprawianych błędów, podczas gdy końcowy produkt jest już bardziej dopracowany (choć nadal będzie wspierany kolejnymi aktualizacjami).

The Mighty Quest for Epic Loot to pecetowa gra sieciowa, łącząca w sobie elementy strategii i klasycznych dungeon crawlerów. Zadaniem gracza jest ochrona własnego zamku przy użyciu różnego rodzaju jednostek obronnych i pułapek. Równocześnie należy cały czas starać się atakować fortece innych uczestników zabawy.

  1. The Mighty Quest for Epic Loot w serwisie cyfrowej dystrybucji Steam
  2. Oficjalna strona internetowa gry The Mighty Quest for Epic Loot