Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2014, 19:03

autor: Ender

The Last of Us: Remastered – pierwszy trailer

W sieci pojawił się pierwszy trailer gry The Last of Us w wersji na konsolę PlayStation 4, zawierający krótki fragment gameplayu. Port, który został zapowiedziany oficjalnie w tym tygodniu, pojawi się w sklepach i dystrybucji cyfrowej latem tego roku.

The Last of Us: Remastered na PS4 w skrócie:
  1. Twórcy: Naughty Dog
  2. Wydawca: Sony Computer Entertainment
  3. Gatunek: survivalowa gra akcji TPP
  4. Zawartość wydania Remastered: dodatki Left Behind, Abandoned Territories i Reclaimed Territories, pakiet filmów przerywnikowych z gry oraz komentarze twórców
  5. Termin premiery: lato 2014

Po wielu plotkach i kilku przeciekach, studio Naughty Dog ostatecznie potwierdziło w tym tygodniu, że przygotowuje port gry The Last of Us na konsolę PlayStation 4. Dziś deweloperzy opublikowali pierwszy krótki trailer, zapowiadający premierę produkcji, która powinna nastąpić latem tego roku. Niestety, film zawiedzie osoby spodziewające się zobaczyć dużą liczbę fragmentów rozgrywki, które prezentowałyby poprawioną oprawę graficzną tytułu, mającą działać w rozdzielczości 1080p. Twórcy zdecydowali się tym razem skupić na nagrodach i wyróżnieniach przyznanych grze. Pod koniec trailera zobaczymy rzeczywiście pierwszy kilkusekundowy gameplay, ale deweloperzy wybrali scenę z kampanii, której przedstawianie w filmie należy potraktować jako drobny spoiler, mogący zepsuć niespodziankę osobom, które jeszcze nie miały okazji zagrać w The Last of Us.

  1. The Last of Us: Remastered na oficjalnej stronie internetowej PlayStation
  2. Recenzja gry The Last of Us – niemal doskonały exclusive na PS3
  3. Recenzja dodatku Left Behind do gry The Last of Us – niemal wzorowe rozszerzenie