Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2014, 12:42

The Last of Us: Remastered nadal nie do pobicia. Top 10 UK (10 - 16 sierpnia)

The Last of Us w zremasterowanej edycji trzeci tydzień z rzędu rządzi i dzieli na brytyjskiej liście bestsellerów. Zobacz jak radzą sobie inne, najchętniej kupowane tytuły ubiegłego tygodnia według danych przygotowanych przez organizację ChartTrack.

Trzeci tydzień z rzędu zremasterowana edycja The Last of Us jest najchętniej kupowaną grą na Wyspach. I to nawet pomimo zmniejszającego się zainteresowania klientów. W porównaniu do poprzedniego notowania sprzedaż tego tytułu spadła bowiem aż o 40%. Niemniej jednak trzy tygodnie na tronie to dokładnie tyle, ile na pierwszym miejscu znajdowały się Watch Dogs i nieco wcześniej Titanfall.

Niestety, w pierwszej czterdziestce listy ogólnej brak jakiejkolwiek nowości. Debiutujący w ubiegłym tygodniu Risen 3: Władcy Tytanów w wersjach konsolowych musiał zadowolić się jedynie dwunastą pozycją (zarówno w zestawieniu najpopularniejszych gier na PlayStation 3 jak i na Xboksa 360). Na liście bestsellerów pecetowych gry w pierwszej dwudziestce ani widu ani słychu.

1.

The Last of Us: Remastered

2.

Watch Dogs

3.

Minecraft: Xbox 360 Edition

4.

Call of Duty: Ghosts

5.

Minecraft: PlayStation 3 Edition

6.

The LEGO Movie Videogame

7.

FIFA 14

8.

Grand Theft Auto V

9.

Battlefield 4

10.

Titanfall