Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 maja 2019, 11:51

autor: Aquma

The Last of Us 2 i Death Stranding - jutro nowe trailery oraz informacje?

Wpis Hideo Kojimy na Twitterze sugeruje, że jutro otrzymamy nowe informacje na temat wyczekiwanego Death Stranding. W tym tygodniu być może doczekamy się też kolejnego trailera The Last of Us: Part II.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
To będzie tydzień Death Stranding i The Last of Us 2. - The Last of Us 2 i Death Stranding - jutro nowe trailery oraz informacje? - wiadomość - 2019-05-29
To będzie tydzień Death Stranding i The Last of Us 2.

Tajemniczy tweet Hideo Koijmy (ojca popularnej serii Metal Gear Solid) sugeruje, że niedługo otrzymamy nowy zwiastun oraz informacje na temat Death Stranding. To jednak nie wszystko. Jak donosi hiszpański portal Legion de Juegos (za TweakTown), w tym tygodniu doczekamy się również kolejnego trailera wyczekiwanego tytułu studia Naughty Dog, czyli The Last of Us: Part II.

Nie da się wykluczyć, że wspomniany zwiastun również zostanie opublikowany jutro lub pojutrze – nagromadzenie ważnych informacji na temat gier ekskluzywnych dla konsoli PlayStation 4 sugeruje, że być może koncern odpowiedzialny za markę zamierza zaskoczyć nas kolejnym streamem z serii State of Play. Czy pojawią się w nim wieści na temat dat premier? Byłby to swego rodzaju ruch wyprzedzający – wiemy, że Japończycy nie wybierają się na tegoroczne E3, dlatego potrzebują czegoś, co trochę odciągnie uwagę graczy od przecieków związanych z imprezą i zapowiedzi planowanych przez konkurencję.

Przypominamy, że Death Stranding i The Last of Us: Part II – obok Ghost of Tsushima – będą najprawdopodobniej ostatnimi dużymi grami ekskluzywnymi dla konsoli PS4. Niektóre plotki sugerowały, że część z nich może zostać opóźniona, by wzmocnić katalog tytułów startowych PlayStation 5, jednak firma Sony potwierdziła niedawno, że przynajmniej dwie ostatnie produkcje z pewnością zmierzają na starszą platformę. Po premierze omawianych gier uwaga koncernu – a tym samym należących do niego studiów deweloperskich – z pewnością skupi się na sprzęcie nowej generacji, o którym robi się coraz głośniej.

  1. Death Stranding – kompendium wiedzy
  2. PlayStation – strona oficjalna
  3. Sony – strona oficjalna
  4. Kojima Productions – strona oficjalna
  5. Naughty Dog – strona oficjalna