Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 maja 2014, 12:14

autor: Góral

The Incredible Adventures of Van Helsing II - obejrzyj zwiastun prezentujący wszystkie nowości

Studio Neocore Games zaprezentowało na najnowszym zwiastunie wszystkie nowinki, które znajdziemy w grze hack’n’slash The Incredible Adventures of Van Helsing II. Materiał wideo zawiera polskie napisy, natomiast premiera produkcji odbędzie się 22 maja na komputerach PC.

Twórcy ze studia Neocore Games opublikowali nowy materiał wideo z gry hack’n’slash The Incredible Adventures of Van Helsing II. Nagranie prezentuje wszystkie najważniejsze zmiany, jakich doczeka się sequel udanego pierwowzoru. O większości z nich pisaliśmy kilka miesięcy temu, ale w związku z tym, że premiera tytułu odbędzie się za 22 maja, to warto sobie przypomnieć, co tym razem przygotowano dla fanów siekania potworów. Przede wszystkim już na wstępie będziemy mogli wybrać jedną z trzech dostępnych klas postaci (Hunter, Thaumaturge, Arcane Mechanic), nie zabraknie rozbudowanej kryjówki Hunter’s Lair oraz mini gry w tower defense (obrona bazy przed wrogami, podczas której wykorzystamy różne pułapki).

Ważnym elementem ma być także przewodzenie ruchowi oporu. Będąc dowódcą wydamy rozkazy naszym podwładnym, wyślemy ich na misje, itd. Na uwagę zasługuje także tworzenie i ulepszanie przedmiotów oraz nowy towarzysz – Chimera. Bestię będzie można przywoływać w razie potrzeby oraz wysyłać na polowania. Wszystkie te atrakcje czekać mają na nas w trybie single player oraz w multiplayerze (co-op lub bitwa PvP).

The Incredible Adventures of Van Helsing II to kontynuacja gry z 2013 roku. Gracz wciela się w syna Van Helsinga, który strzeże krainy Borgovia przed siłami zła. Tytuł moża zamiawiać w ramach pre-orderów, w tym także w sklepie studia Neocore Games, otrzymując natychmiastowy dostęp do wczesnej wersji produkcji.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.