Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2015, 11:07

autor: Góral

The Game Awards 2015 - pięć nowych gier i celebryci na gali rozdania nagród

Mamy kolejne informacje związane z galą The Game Awards 2015, która rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 3:00 czasu polskiego. Na wydarzeniu zagości kilka znanych postaci (m.in. Kiefer Sutherland, Reggie Fils-Aime i Mark Hamill), pojawią się nowe prezentacje i informacje związane z grami Far Cry Primal, Quantum Break, Mortal Kombat X, The Walking Dead: Michonne oraz Rocket League, a dodatkowo ujawnionych zostanie pięć zupełnie nowych produkcji.

Za kilkanaście godzin (4 grudnia o 3:00 czasu polskiego) rozpocznie się ostatnia duża impreza dla graczy w tym roku. Chodzi oczywiście o galę The Game Awards 2015, która odbędzie się w Microsoft Theatre w Los Angeles. Większość osób zainteresowanych wydarzeniem raczej nie będzie mieć możliwości osobistego stawienia się na miejscu, ale na szczęście organizatorzy umożliwią śledzenie rozdania nagród na żywo w Internecie (player powyżej). Przy okazji Geoff Keighley, producent The Game Awards 2015, zaprezentował na Twitterze nowy zwiastun promujący imprezę. Ujawniono na nim gwiazdy, które pojawią się na gali - m.in.: Kiefer Sutherland (aktor znany chociażby z filmu Young Guns), Shaquille O'Neal (słynny koszykarz, jedna z legend ligi NBA), Mark Hamill (Luke Skywalker z Gwiezdnych wojen) czy też Reggie Fils-Aime (szef amerykańskiego oddziału Nintendo, jedna z najbardziej wyrazistych postaci w branży gier wideo).

Zwiastun zdradził także nowe informacje o grach, które doczekają się prezentacji. Wiemy już, że łącznie pojawi się 10 premierowych materiałów i zapowiedzi. Niedawno wyjawiono, że wśród nich znajdzie się Far Cry Primal, a dziś dowiedzieliśmy się, że odbędą się także pokazy Quantum Break, Mortal Kombat X (zapowiedź nowego DLC), The Walking Dead: Michonne oraz Rocket League. Pozostałe 5 tytułów to zupełnie nowe gry, które zostaną ujawnione podczas gali. Zdecydowanie jest więc na co czekać.

Na koniec przypominam jeszcze, że jednym z głównym punktów programu będzie rozdanie nagród dla najlepszych gier 2015 roku. Listę tytułów nominowanych w poszczególnych kategoriach znajdziecie w tym miejscu.

The Game Awards 2015 – na gali zostanie zapowiedzianych pięć nowych gier. - The Game Awards 2015 - pięć nowych gier i celebryci na gali rozdania nagród - wiadomość - 2015-12-03
The Game Awards 2015 – na gali zostanie zapowiedzianych pięć nowych gier.