Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2012, 10:24

The Elder Scrolls Online - zobacz materiały video z gry MMO

Wśród produkcji obecnych na targach E3 nie mogło zabraknąć The Elder Scrolls Online. Twórcy tego obiecującego MMORPG pokazali nowy zwiastun i fragmenty z silnika gry.

The Elder Scrolls Online - zobacz materiały video z gry MMO - ilustracja #1

The Elder Scrolls Online to jedna z największych nadchodzących gier MMO. Nie mogło więc jej zabraknąć na trwających obecnie targach E3. Impreza dopiero się rozkręca, więc na wysyp informacji przyjdzie nam zapewne jeszcze trochę poczekać. Wypuszczono już jednak nowy zwiastun. Nie zawiera on fragmentów rozgrywki, ale za to dobrze pokazuje, w jaką atmosferę celują twórcy.

Z okazji E3 zaktualizowano też oficjalną stronę gry:

Oprócz nowych artworków można tam znaleźć również skromne FAQ. Potwierdzono w nim, że premiera zaplanowana została na przyszły rok. The Elder Scrolls Online wydane zostanie w wersji angielskiej, francuskiej i niemieckiej.

Natomiast serwis GameTrailers opublikował wywiad video, przerywany fragmentami z silnika gry. Zawarte w materiale sceny pokazują krainę Daggerfall, czyli miejsce, które ostatnio odwiedziliśmy szesnaście lat temu w drugiej odsłonie cyklu The Elder Scrolls.