Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2017, 10:26

autor: Góral

The Elder Scrolls Online sprzedało się w 8,5 mln egzemplarzy

MMORPG The Elder Scrolls Online z kwietnia 2014 roku rozeszło się w 8,5 miliona egzemplarzy. Produkcja cieszy się mniej więcej takim samym zainteresowaniem na wszystkich docelowych platformach sprzętowych.

The Elder Scrolls Online, MMORPG wydane pierwotnie w 2014 roku na PC-tach, a później także na konsolach Xbox One i PlayStation 4, sprzedało się w nakładzie 8,5 miliona egzemplarzy. Informację wyjawił reżyser produkcji Matt Firor podczas rozmowy z dziennikarzem serwisu MMORPG.com, stwierdzając jednocześnie, że na każdej z platform sprzętowych jest mniej więcej taka sama liczba graczy. Przy okazji warto wspomnieć, że tytuł podczas zeszłorocznych targów E3 mógł się pochwalić 7 milionami graczy. Oznacza to, że w ciągu ośmiu kolejnych miesięcy przyciągnął do siebie aż 1,5 miliona osób. Wynik ten z pewnością powiększy się w najbliższej przyszłości ze względu na nadchodzące rozszerzenie Morrowind.

Morrowind nie będzie pierwszym dużym rozszerzeniem do The Elder Scrolls Online. - The Elder Scrolls Online sprzedało się w 8,5 mln egzemplarzy - wiadomość - 2017-02-27
Morrowind nie będzie pierwszym dużym rozszerzeniem do The Elder Scrolls Online.
The Elder Scrolls Online w skrócie:
  • gra MMORPG na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PC-ty;
  • ukazała się 4 kwietnia 2014 roku na PC-tach i 9 czerwca 2015 roku na konsolach;
  • w czerwcu bieżącego roku gra doczeka się kolejnego dodatku, zatytułowanego Morrowind.

Przypominamy, że wraz z nowym dodatkiem gra doczeka się wyspy Vvardenfell, gdzie będziemy musieli odnaleźć lekarstwo na tajemniczą chorobę, która dotknęła jednego z członków Trójcy, Viveca. Kampania fabularna ma zapewnić około 30 godzin rozgrywki, a oprócz niej możemy także liczyć na Strażnika (nowa klasa postaci) oraz tryb PvP Battleground, w którym walczyć będą ze sobą trzy czteroosobowe ekipy.

Kilka dni temu studio ZeniMax Online opublikowało nowy zwiastun Morrowinda. Pokazano na nim fragmenty rozgrywki, więc jeżeli nie widzieliście go wcześniej, to zachęcamy do wciśnięcia przycisku play na poniższym odtwarzaczu. Premiera dodatku odbędzie się 6 czerwca bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach.

Ostatnia aktualizacja: 2017-02-26

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited