Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2017, 10:01

autor: Góral

The Elder Scrolls Online: Morrowind z pierwszymi fragmentami rozgrywki

Firma ZeniMax Online Studios zaprezentowała nowy zwiastun The Elder Scrolls Online: Morrowind, na którym możemy zobaczyć fragmenty rozgrywki z nadchodzącego dodatku do popularnego MMORPG.

Ekipa ZeniMax Online Studios opublikowała nowy zwiastun zapowiedzianego na początku miesiąca The Elder Scrolls Online: Morrowind – dużego rozszerzenia do MMORPG The Elder Scrolls Online. Materiał nie jest zbyt długi, ale zawiera fragmenty rozgrywki, więc warto zerknąć. Przypominamy, że dodatek ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-tach 6 czerwca bieżącego roku. Jego główną atrakcją będzie wyspa Vvardenfell w prowincji Morrowind, gdzie czekać ma na nas nowa przygoda, zapewniająca około 30 godzin zabawy. Oprócz tego pojawi się kolejna klasa postaci, dodatkowy tryb Battlegrounds, w którym zmierzą się trzy ekipy liczące po czterech graczy i nie tylko.

The Elder Scrolls Online: Morrowind w skrócie:
  • duży dodatek do MMORPG The Elder Scrolls Online;
  • ukaże się 6 czerwca bieżącego roku;
  • dostępny będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-tach.

The Elder Scrolls Online: Morrowind sprzedawany będzie w kilku wersjach. Najtańsza opcja dla nowych graczy wyniesie 59,99 euro (ok. 258 zł). W tej cenie otrzymacie „podstawkę” oraz dodatek. Natomiast jeżeli posiadacie już pierwotną wersję, to rozszerzenie nabędziecie w ramach Upgrade Edition, wycenionej na 39,99 euro (ok. 172 zł).

Osoby składające zamówienia przedpremierowe mogą liczyć na Discovery Pack, czyli pakiet dodatkowych elementów: unikalny kostium strażnika, krasnoludzkiego chowańca, mapy skarbów, krasnoludzką skrzynię koronną oraz zwoje doświadczenia.

The Elder Scrolls Online: Morrowind zabierze nas na wyspę Vvardenfell. - The Elder Scrolls Online: Morrowind z pierwszymi fragmentami rozgrywki - wiadomość - 2017-02-23
The Elder Scrolls Online: Morrowind zabierze nas na wyspę Vvardenfell.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach