Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2017, 10:30

autor: Adrian Werner

Warhammer 40,000: Dawn of War III - ruszyły zapisy na zamknięte beta testy

Zespół Relic Entertainment uruchomił zapisy na zamknięte beta testy Warhammer 40,000: Dawn of War III, czyli kolejnej odsłony jednego z najpopularniejszych cykli RTS-ów.

Warhammer 40,000: Dawn of War III zapowiada się na jedną z najciekawszych strategii tego roku, ale wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie gra trafi do sprzedaży. Możemy się przynajmniej pocieszać, że wkrótce ruszy zamknięta beta. Studio Relic Entertainment uruchomiło bowiem właśnie zapisy na testy, więc zainteresowani wzięciem w nich udziału powinni udać się na stronę dewelopera i wypełnić wniosek.

Autorzy nie zdradzili daty startu testów. - Warhammer 40,000: Dawn of War III - ruszyły zapisy na zamknięte beta testy - wiadomość - 2017-02-26
Autorzy nie zdradzili daty startu testów.
DAWN OF WAR III W SKRÓCIE:

  1. Deweloper: Relic Entertainment
  2. Wydawca: SEGA
  3. Gatunek: RTS
  4. Data premiery: 2017 r.

Oczywiście, wśród osób, które wyrażą chęć udziału tylko część zostanie zaakceptowana, ale spróbować warto. Na razie nie wiemy kiedy dokładnie ruszą zamknięte beta testy. Uruchomienie zapisów sugeruje jednak, że nastąpi to już wkrótce.

Na Warhammer 40,000: Dawn of War III czeka wielu graczy. Od premiery drugiej części cyklu minęło osiem długich lat, więc cierpliwość fanów serii została wystawiona na solidną próbę. Podobnie jest z miłośnikami marki jako takiej. W ostatnich latach otrzymaliśmy całe zatrzęsienie produkcji osadzonych w tym uniwersum, gdyż właściciel praw, czyli Games Workshop, zaczął udzielać licencji każdemu, kto jest gotów za nią zapłacić. Efekty tego były jednak bardzo różne i wiele z tych tytułów okazało się dużymi rozczarowaniami.

Warto dodać, że Warhammer 40,000: Dawn of War III będzie też swoistym testem dla samych autorów. Jest to bowiem pierwsza gra w całości opracowana przez tego dewelopera pod skrzydłami firmy Sega. Poprzednia produkcja zespołu, czyli Company of Heroes 2, była bowiem już na ukończeniu, gdy w styczniu 2013 roku deweloper zmienił właściciela na japońską korporację.

Przypomnijmy, że Warhammer 40,000: Dawn of War III zmierza wyłącznie na pecety. Gra ukaże się w tym roku, ale na razie autorzy nie są w stanie podać dokładniejszej daty premiery.

  1. Zapisy na zamkniętą betę gry
  2. Oficjalna strona gry
  3. Warhammer 40,000: Dawn of War III - kompendium wiedzy
  4. Graliśmy w Dawn of War III – jest lepiej niż myśleliśmy