Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2017, 16:12

autor: Góral

Serious Sam 4 ukaże się pod koniec roku?

Jeden z użytkowników forum Reddit znalazł w grze Serious Sam VR: The Last Hope daty powiązane z serią Serious Sam. Jeden z terminów sugeruje nadejście kolejnej odsłony (Serious Sam 4?) w grudniu bieżącego roku.

Jeden z fanów Serious Sam VR: The Last Hope znalazł tajemnicze daty na jednej z broni w grze. Pierwsza z nich, 21 marca 2001 roku, pokrywa się z terminem premiery strzelanki Serious Sam: Pierwsze starcie. Druga, 2 lutego 2002 roku, to data debiutu Serious Sam: Drugie Starcie. 11 października 2005 roku ukazał się Serious Sam II, a 22 listopada 2011 roku Serious Sam 3: BFE. Kolejna data, 9 października 2016 roku, nie pasuje do żadnej części serii, ale możliwe że chodzi właśnie o Serious Sam VR: The Last Hope, które ukazało się 17 października 2016 roku w ramach wczesnego dostępu. Prawdopodobnie twórcy zamierzali wypuścić ten projekt kilka dni wcześniej, ale po prostu nie wyszło. Natomiast na samym końcu widnieje 7 grudnia 2017 roku. W tym przypadku do głowy przychodzi tylko jedna gra – Serious Sam 4, którą zapowiedziano jeszcze w 2014 roku. Studio Croteam nie zabrało głosu w sprawie, więc nie wiemy, czy to zwykły żart deweloperów, czy też faktycznie pod koniec roku ponownie wcielimy się w „poważnego Sama”.

Serious Sam to seria zręcznościowych strzelanek FPP, w których wcielamy się w tytułowego komandosa Sama, walczącego z kosmitami. Oprócz trzech głównych odsłon, na rynku znajduje się sporo innych projektów – od odświeżonych wersji dwóch pierwszych części, przez dwuwymiarową platformówkę (Serious Sam Double D), aż po tytuł przeznaczony wyłącznie dla urządzeń rzeczywistości wirtualnej (Serious Sam VR: The Last Hope).

Ostatnia aktualizacja: 2017-02-25

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Serious Sam 4

Serious Sam 4