Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 maja 2014, 12:25

autor: Sarge

The Elder Scrolls Online - patch 1.1.2 to nowy region i zawartość

Gra The Elder Scrolls Online otrzymała aktualizację 1.1.2 wprowadzającą nowy region Craglorn i zawartość dodatkową. Oprócz tego wyeliminowano wykryte błędy oraz zbalansowano rozgrywkę.

Zespół ZeniMax Online Studios udostępnił aktualizację 1.1.2 do gry The Elder Scrolls Online. Patch wprowadza przede wszystkim region Craglorn zaprojektowany specjalnie z myślą o czteroosobowych grupach postaci z 10. rangą weterana (ang. Veteran Rank) lub wyższą. Można tam dostać się też wcześniej, ale wtedy zadania mogą sprawiać dużo większe problemy. W Craglorn zawarto również pierwsze próby (ang. Trials) przeznaczone dla zespołów złożonych z 12 graczy. Ekipa ma tutaj do dyspozycji ograniczoną liczbę odrodzeń, a całość kończy się walką z bossem. Za szybkie ukończenie próby można uzyskać dodatkowe nagrody i piąć się w górę listy rankingowej. Aktualizacja 1.1.2 przynosi ze sobą również funkcję Death Recap, czyli podsumowanie ostatniej śmierci gracza, co pomoże ustrzec się podobnych błędów w przyszłości.

Posiadacze gry The Elder Scrolls Online doczekali się patcha 1.1.2 - The Elder Scrolls Online - patch 1.1.2 z nowym regionem i zawartością - wiadomość - 2014-05-23
Posiadacze gry The Elder Scrolls Online doczekali się patcha 1.1.2

Patch nie tylko wprowadza nowe elementy zabawy, ale naprawia również szereg wykrytych błędów. Dotyczy to zarówno balansu rozgrywki, jak i interfejsu użytkownika, animacji postaci, craftingu, dungeonów oraz zmian w questach. Łącznie dokonano bardzo dużo modyfikacji, więc po pełną ich listę zapraszamy na oficjalną stronę internetową gry.

The Elder Scrolls Online to długo oczekiwana produkcja MMO umiejscowiona w uniwersum znanym z serii The Elder Scrolls. Akcja gry toczy się na milenium przed wydarzeniami przedstawionymi w The Elder Scrolls V: Skyrim. W tej chwili gra jest dostępna wyłącznie na PC, a premiera wersji na PlayStation 4 oraz Xboksa One została ostatnio przesunięta na końcówkę bieżącego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2014-05-23

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited