Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2019, 16:50

autor: Serek

The Division 2 - Ubisoft szykuje otwartą betę

Ciekawe słowa mogliśmy usłyszeć podczas jednej z transmisji gry The Division 2. Twórca przypadkiem wygadał się, że tytuł dostanie otwartą betę. Kiedy się odbędzie oraz ile potrwa? Tego dowiemy się pewnie w najbliższym czasie.

Chętni na przetestowanie The Division 2? - The Division 2 - Ubisoft szykuje otwartą betę - wiadomość - 2019-02-11
Chętni na przetestowanie The Division 2?

Zamknięte beta-testy The Division 2 właśnie dobiegły końca. Zagrać mogli wszyscy, którzy zdecydowali się na złożenie zamówienia przedpremierowego, a także szczęśliwcy, którym udało się zdobyć klucz. Okazuje się, że zamknięta beta może nie być jedyną możliwościa przetestowania tytułu przed premierą. Podczas zorganizowanego przez twórców streama jeden z prowadzących puścił parę z ust, deklarując, że wiele błędów z zamkniętej bety zostanie naprawionych w otwartej fazie testów.

Wciąż nie otrzymaliśmy żadnego oficjalnego oświadczenia o otwartej becie. Jednak słowa prowadzącego raczej nie wzięły się znikąd i w najbliższym czasie możemy spodziewać się konkretnej informacji o testach. Udostępnienie wczesnej wersji tytułu wszystkim graczom byłoby zrozumiałym posunięciem ze strony Ubisoftu. Twórcy mogą chcieć wprowadzić jak największą liczbę graczy na serwery, żeby sprawdzić infrastrukturę sieciową przed premierą. Prawdopodobnie pozostaje nam tylko czekać na ogłoszenie daty, kiedy wszyscy będziemy mogli przetestować produkcję.

Premiera Tom Clancy’s The Division 2 odbędzie się 15 marca 2019 roku. Produkcja ukaże się na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4. Twórcy konsekwentnie podgrzewają atmosferę wokół tytułu. Zamknięta beta, sporo nowych materiałów filmowych czy wieści o świetnej optymalizacji na PC tylko przyczyniają się do zwiększenia szumu medialnego. Otwarte testy mogłyby tylko pozytywnie wpłynąć na ten stan rzeczy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Division 2
  2. Graliśmy w The Division 2 - to mogłoby być The Division 1,5
  3. Kompendium wiedzy o grze The Division 2
  4. The Division 2 na PC błyszczy optymalizacją