Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2019, 16:10

autor: Serek

Nowa data premiery Total War: Three Kingdoms

Poznaliśmy nową datę premiery gry Total War: Three Kingdoms. Produkcja ma ujrzeć światło dzienne w maju tego roku, co jest podyktowane chęcią dopracowania tytułu. Czy tym razem twórcom uda się dotrzymać terminu?

Trzech Króli w tym roku w maju. - Nowa data premiery Total War: Three Kingdoms - wiadomość - 2019-02-11
Trzech Króli w tym roku w maju.

Poznaliśmy nową datę premiery gry Total War: Three Kingdoms. Tytuł ukaże się na półkach sklepowych 23 maja 2019 roku - taką informacją podzielili się twórcy ze studia Creative Assembly w komunikacie opublikowanym na Facebooku. To już kolejne przesunięcie premiery produkcji. Początkowo miała ona się ukazać pod koniec 2018 roku. Następnie strategia miała ujrzeć światło dzienne 7 marca. Jednak tę datę premiery również postanowiono zastąpić. Twórcy nie ukrywają, że wolą wypuścić dopracowany tytuł, nawet kosztem późniejszej premiery:

Mamy to szczęście, że jesteśmy w stanie robić z naszymi grami to, co należy. W tym przypadku oznacza to, że będziemy potrzebować więcej czasu, aby wszystko dla Was odpowiednio przygotować. Dla nas ważniejsze jest, by dać Wam grę, którą będziecie mogli się cieszyć w pełni, niż kurczowo trzymać się ustalonej wcześniej daty premiery. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy będzie z tego powodu szczęśliwy. Mimo tego wierzymy, że wyjdzie to na plus zarówno grze, jak i graczom.

Kilka dni temu w sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji, przedstawiający Dong Zhuo. Chiński dowódca stanie na czele jednej z dwunastu dostępnych frakcji. Aby móc sterować dowodzonym przez niego stronnictwem, trzeba będzie pokonać jego armię lub osiągnąć rangę Cesarza. Total War: Three Kingdoms trafi tylko do użytkowników komputerów osobistych.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Total War
  2. Przedsprzedaż Edycji Kolekcjonerskiej gry Total War: Three Kingdoms