Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2018, 19:35

Znamy datę premiery Total War: Three Kingdoms

Na portalach społecznościowych związanych z serią Total War pojawiły się informacje dotyczące premiery najnowszej odsłony cyklu. Total War: Three Kingdoms zadebiutuje 7 marca 2019 roku na PC. Poznaliśmy również ofertę przedpremierową oraz zawartość edycji kolekcjonerskiej.

Miłośnicy RTS-ów mogą ostrzyć zęby na nową odsłonę Wojny Totalnej. - Znamy datę premiery Total War: Three Kingdoms - wiadomość - 2018-09-27
Miłośnicy RTS-ów mogą ostrzyć zęby na nową odsłonę Wojny Totalnej.

Studio Creative Assembly, odpowiedzialne za jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii gier strategicznych poinformowało, że najnowsza część popularnego cyklu, Total War: Three Kingdoms, trafi do sprzedaży 7 marca 2019 roku. Wszyscy użytkownicy, którzy zdecydują się zamówić grę przedpremierowo - bądź w pierwszym tygodniu od wydania - otrzymają DLC zatytułowane Yellow Turban Rebellion, wprowadzające do produkcji frakcję Rebelii Żółtych Turbanów. Gra trafi tylko do użytkowników komputerów osobistych.

Dodatek zaoferuje graczom trzech nowych i grywalnych watażków, takich jak He Yi, Gong Du oraz Huang Shao, oraz trzy kolejne klasy bohaterów (uzdrowiciela, uczonego i weterana). Nie zabraknie też nowych zbroi i broni, a także zestawu umiejętności opartego na trzech cnotach taoizmu - pokorze, skromności i współczuciu. Przypomnijmy, że gra będzie toczyć się w Chinach, podczas okresu historycznego nazywanego Epoką Trzech Królestw (pierwsza połowa III wieku naszej ery). Po upadku dynastii Han, rządzącej krajem przez ponad 400 lat, kraj podzielił się na trzy państwa. Każda frakcja będzie dążyła do zjednoczenia wszystkich ziemi pod własnym sztandarem. Gracze wcielą się w dowódców i spróbują osiągnąć wspomniany cel.

Poznaliśmy również zawartość edycji kolekcjonerskiej gry, w skład której wchodzą:

  1. Kolorowe pudełko;
  2. Gra Total War: Three Kingdoms;
  3. DLC Yellow Turban Rebellion;
  4. Dwustronny plakat z mapą kampanii po jednej stronie i wizerunkami postaci z drugiej;
  5. 24-centymetrowa figurka generała Guana Yu;
  6. Art book z grafikami koncepcyjnymi.
Zacna figurka, chociaż jak na edycje kolekcjonerską, to niezbyt dużo atrakcji.
Zacna figurka, chociaż jak na edycje kolekcjonerską, to niezbyt dużo atrakcji.
  1. Oficjalna strona internetowa serii Total War
  2. Przedsprzedaż Total War: Three Kingdoms na platformie Steam
  3. Przedsprzedaż Edycji Kolekcjonerskiej gry Total War: Three Kingdoms