Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 lutego 2019, 20:50

autor: Serek

Pierwsze 15 minut kampanii i endgame na gameplayach z The Division 2

Dziś zniesiono embargo na publikowanie nowych materiałów poświęconych The Division 2. W sieci natychmiast pojawiło się sporo filmów ukazujących najnowszą produkcję Ubisoftu. My także dzielimy się z Wami wrażeniami z gry.

Czy druga część The Division sprosta wymaganiom graczy? - Pierwsze 15 minut i endgame na filmach z The Division 2 - wiadomość - 2019-02-04
Czy druga część The Division sprosta wymaganiom graczy?

Do premiery Tom Clancy’s The Division 2 pozostało jeszcze trochę czasu. Twórcy starają sie odpowiednio podgrzewać atmosferę przed debiutem produkcji. W związku ze zniesieniem embargo na publikowanie materiałów o grze, w sieci pojawiło się kilka ciekawych zapisów rozgrywki. My również graliśmy już w The Division 2. O naszych wrażeniach możecie przeczytać tutaj. Poniżej zobaczycie natomiast film z pierwszych 15 minut gry oraz drugi, opisujący fabułę i endgame.

Ekipa TVGRY odwiedziła dwa pokazy The Division 2 - w Malmo i w Paryżu. Zobaczyli tam między innymi kampanię single player, zmienione w stosunku do pierwszej odsłony podejście do rozgrywek PvP, a także to, jak prezentują się misje poboczne. Jeżeli jesteście ciekawi ich wrażeń, to zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem.

The Division 2 ujrzy światło dzienne 15 marca 2019 roku. Tytuł trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Division 2
  2. Graliśmy w The Division 2 - to mogłoby być The Division 1,5
  3. Kompendium wiedzy o grze The Division 2