Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2019, 14:14

autor: Adrian Werner

The Division 2 nagradza graczy za taniec i inne aktywności

Tom Clancy's The Division 2 nagrodzi graczy za tańce i wykonywanie emotek z innymi członkami drużyny. Premiowane będzie także udzielanie pomocy potrzebującym z innych zespołów.

Gra zadebiutuje w piątek. - The Division 2 nagradza graczy za taniec i inne aktywności - wiadomość - 2019-03-13
Gra zadebiutuje w piątek.
THE DIVISION 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Massive Entertainment
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 marca 2019 r.

Już tylko dwa dni dzielą nas od premiery Tom Clancy's The Division 2, czyli kontynuacji popularnej sieciowej strzelanki z 2016 roku. Nic więc dziwnego, że jesteśmy zasypywani nowymi informacjami i materiałami z tej produkcji. Najnowszy zestaw konkretów dotyczy tzw. Pochwał (ang. Commendations), czyli systemu punktów i wirtualnych naszywek przydzielanych za wykonywanie małych zadań.

W sumie gra zaoferuje 125 aktywności, za które będziemy otrzymywali te nagrody. Podzielone one zostały na trzy kategorie związane z walką, eksploracją i zabawą drużynową. Dwie pierwsze są wypełnione zadaniami, które znamy z innych sieciowych strzelanek (np. zabicie czterech typów wrogów). Najciekawsza jest ostatnia grupa. Znajdziemy tam nagrody m.in. za przybycie na ratunek innej drużynie, gdy ta wezwie pomoc. Punkty otrzymamy również za zatańczenie w publicznym miejscu z innym użytkownikiem lub gdy czteroosobowy team w tym samym czasie wykona jedną emotkę.

W Tom Clancy's The Division 2 będzie można grać solo, ale gra jest zaprojektowana głównie z myślą o czteroosobowych drużynach. W rezultacie najlepiej będziemy bawili się z towarzyszami broni, którzy włożą wysiłek w zgranie się z resztą oddziału. Autorzy przygotowali także system pozwalający na wysyłanie próśb o wsparcie do reszty społeczności i wiele Pochwał będzie nagradzało osoby, które udzielą pomocy w takich sytuacjach.

Może się to okazać przydatne zwłaszcza w tzw. Strefach Mroku, gdzie będziemy swobodnie atakowali innych użytkowników. Dlatego twórcy zapewnią wiele okazji do zdobycia punktów Pochwał w tych lokacjach dla osób, które zamiast mordować graczy postanowią im pomóc.

Tom Clancy's The Division 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera nastąpi 15 marca. Na PC produkcji nie kupimy na Steamie. Dostępna będzie tylko przez serwisy Uplay oraz Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w The Division 2 - to mogłoby być The Division 1,5
  3. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2