Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2019, 13:35

autor: AlexB

Red Dead Online otrzymało tryb Łupy wojenne

W Red Dead Online pojawił się kolejny tryb rywalizacji – Łupy wojenne. Jest on przeznaczony dla maksymalnie 16 graczy i polega na wykradaniu oraz gromadzeniu skarbów. Ponadto w tym tygodniu w grze można kupić nowe stroje.

Red Dead Online, czyli sieciowy moduł przebojowego Red Dead Redemption II, wciąż znajduje się w fazie beta i nie wiadomo na razie, kiedy ją opuści. Z pewnością niektórych graczy zaczyna trochę męczyć ten stan. Nie mogą bowiem ukończyć jego wątku fabularnego i są skazani na inne aktywności. Pocieszający może być jednak fakt, że studio Rockstar cały czas stara się dodawać nowe sposoby na zabawę w Red Dead Online. Przykładem tego wsparcia są Łupy wojenne – kolejny tryb rywalizacji, który wczoraj zadebiutował w tytule.

Na Dzikim Zachodzie toczy się bezwzględna walka o łupy. - Red Dead Online otrzymało tryb Łupy wojenne - wiadomość - 2019-03-13
Na Dzikim Zachodzie toczy się bezwzględna walka o łupy.

Tryb Łupy wojenne jest przeznaczony dla maksymalnie szesnastu graczy. Jego zasady są bardzo proste – kowboje zostają podzieleni na dwie drużyny, a ich zadaniem jest wykradzenie skarbów z bazy wroga i jednoczesna ochrona swoich. Wygrywa ekipa, która na koniec rundy będzie miała więcej zapasów. Zabawę w Łupach wojennych można rozpocząć za pomocą Serii wyróżnionej oraz Szybkiego dołączenia w menu Red Dead Online Beta, a także przy użyciu specjalnych drogowskazów na mapie, znajdujących się między innymi w Valentine oraz Forcie Mercer.

Aby nieco zachęcić graczy do udziału w trybach rywalizacji, studio Rockstar przygotowało dla nich pewne niespodzianki. W tym tygodniu wszystkie osoby, które zdecydują się na zabawę w nich, otrzymają 20% premii do zdobywanych punktów doświadczenia. Ponadto nagrodą za zwycięstwa w Łupach wojennych będzie osiem strzał z dynamitem, które można odebrać w obozowej skrytce lub w placówce pocztowej.

Tasmania – jeden ze strojów dostępnych czasowo. - Red Dead Online otrzymało tryb Łupy wojenne - wiadomość - 2019-03-13
Tasmania – jeden ze strojów dostępnych czasowo.

To jeszcze nie wszystko. Przez następne siedem dni w Red Dead Online będzie można kupić rzadką odzież, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. W sprzedaży znalazły się między innymi strój Tasmania, wiązane spodnie, spódnica z falbanami czy zimowy płaszcz strzelca. W przyszłym tygodniu asortyment będzie inny, lecz jeśli nie zdążycie zrobić zakupów to nie przejmujcie się – oferta będzie cały czas rotowała, zatem obecnie dostępne ubrania znów pojawią się u krawców za jakiś czas.

Mimo starań Rockstara, Red Dead Online nie ma zbyt dobrej renomy wśród graczy. Abstrahując już od wspomnianej w pierwszym akapicie przedłużającej się bety, zdaniem wirtualnych kowbojów ostatnie aktualizacje przyniosły więcej szkód niż pożytku. Przedstawiciele studia zapewniają, że nie są głusi na prośby społeczności i zachęcają do korzystania ze zaktualizowanej niedawno strony, na której można zostawiać opinie i sugestie na temat rozwoju Red Dead Online. Jest ona dostępna pod tym adresem.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.