Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 marca 2019, 12:14

autor: Adrian Werner

Zbuduj własny PRL - Workers & Resources: Soviet Republic od piątku na Steam

W piątek we wczesnym dostępie zadebiutuje Workers & Resources: Soviet Republic, czyli strategia ekonomiczna pozwalająca na pokierowanie gospodarką własnej republiki radzieckiej.

Już w piątek będziemy mogli sprawdzić swoje siły w zarządzaniu gospodarką centralnie planowaną. - Zbuduj własny PRL - Workers & Resources: Soviet Republic od piątku na Steam - wiadomość - 2019-03-13
Już w piątek będziemy mogli sprawdzić swoje siły w zarządzaniu gospodarką centralnie planowaną.
WORKERS & RESOURCES: SOVIET REPUBLIC W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: 3DIVISION
  2. Wydawca: 3DIVISION
  3. Gatunek: strategia
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery w Early Access: 15 marca 2019 r.

Znane z serii Air Conflicts, słowackie studio 3DIVISION poinformowało, że 15 marca do sprzedaży w Steam Early Access trafi Workers & Resources: Soviet Republic, czyli strategia ekonomiczna, której akcja toczy się w ZSRR. Gra ma spędzić we wczesnym dostępie od 12 do 14 miesięcy. Ten czas posłuży lepszemu dopracowaniu projektu i wprowadzeniu sugestii graczy. Natomiast wszystkie najważniejsze funkcje zaplanowane przez deweloperów zostały już zaimplementowane.

Gra powstaje wyłącznie z myślą o pecetach i zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Warto dodać, że z okazji ogłoszenia daty premiery we wczesnym dostępie autorzy udostępnili nowy zwiastun.

Akcja Workers & Resources: Soviet Republic rozpocznie się w latach 60. ubiegłego wieku i pozwoli poprowadzić kraj przez ponad trzy dekady. Wraz z upływem czasu mają zmieniać się krajobrazy i pojazdy.

Poza gospodarką będziemy zajmowali się również tworzeniem infrastruktury, budowaniem osiedli oraz dbaniem o utrzymanie zadowolenia obywateli. Nie zabraknie także handlu z innymi państwami. Wszystko to oczywiście zostanie zrealizowane w zgodzie z komunistycznymi realiami gry.

Workers & Resources: Soviet Republic ma zaoferować sporą swobodę wyboru ścieżki rozwoju państwa. Będziemy mogli np. stworzyć zarówno samowystarczalną republikę, jak i polegać na współpracy z przyjaznymi krajami. Gracze chcący jedynie budować otrzymają możliwość zagrania w tryb piaskownicy z nieograniczoną ilością surowców i pieniędzy.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Workers & Resources: Soviet Republic w Steam Early Access
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Workers & Resources: Soviet Republic

Workers & Resources: Soviet Republic