Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 marca 2019, 09:28

autor: Adrian Werner

The Division 2 - dzisiaj rusza otwarta beta

Nadszedł dzień startu otwartych beta-testów Tom Clancy’s The Division 2. W ich trakcie gracze mogą sprawdzić misje PvE oraz zmierzyć się z innymi ludźmi w potyczkach PvP.

Testy dobiegną końca we wtorek rano. - The Division 2 - dzisiaj rusza otwarta beta - wiadomość - 2019-03-02
Testy dobiegną końca we wtorek rano.
THE DIVISION 2 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Massive Entertainment
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 15 marca 2019 r.

Dzisiaj rusza otwarta beta Tom Clancy's The Division 2, czyli kontynuacji popularnej sieciowej strzelanki z 2016 roku. Od wczoraj dostępny jest tzw. pre-load, a same testy wystartują w Europie o 10:00. Zabawa potrwa do 5 marca do 10:00. Mogą w niej uczestniczyć posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Twórcy przygotowali kilka nagród dla uczestników testów. Każdy, kto zagra w otwartą betę otrzyma skórkę na broń (DC Patriot Weapon Skin) oraz specjalne Trofeum (Capitol Hill Backpack Trophy). Ukończenie misji wprowadzającej do Mrocznej Strefy nagrodzone zostanie kolejnym Trofeum (Supply Crate Backpack Trophy), z kolei przejście wyzwania Invaded w ramach tzw. endgame zapewni naszywkę na ramię naszej postaci (Capitol Hill Arm Patch).

Otwartą betę zaprojektowano tak, aby pozwalała przetestować większość elementów, które znajdą się w finalnej wersji gry. Gracze otrzymują możliwość ukończenia trzech misji z głównego wątku fabularnego oraz pięciu zadań pobocznych. Mogą również odbyć wycieczkę do jednej z Mrocznych Stref oraz spróbować sił przeciwko innym ludziom w trybie PvP Skirmish.

W trakcie testów można rozwinąć postać do ósmego poziomu doświadczenia. Przewidziano również opcję sprawdzenia tzw. endgame, dzięki jednej misji, w której porzucamy naszą postać i wybieramy między trzema bohaterami na 30. poziomie rozwoju.

Tom Clancy's The Division 2 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera została zaplanowana na 15 marca. Na PC produkcji nie kupimy na Steamie. Dostępna będzie tylko przez serwisy Uplay oraz Epic Games Store. Co ciekawe, mimo tej decyzji liczba zamówień przedpremierowych na wersję komputerową jest większa niż w przypadku części pierwszej. Warto na koniec wspomnieć, że wczoraj autorzy ujawnili plany rozwoju projektu na najbliższe dwanaście miesięcy.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w The Division 2 – gra dla fanów „jedynki”
  3. Wszystko o Tom Clancy's The Division 2