Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2013, 15:36

autor: Ender

The Crew to według plotek nowa gra twórców serii Driver

Według niepotwierdzonych plotek, brytyjskie studio Ubisoft Reflections, odpowiadające za cykl Driver, pracuje w tej chwili na realistyczną grą wyścigową zatytułowaną The Crew. Gra trafi na platformy nowej generacji, a jej bezpośrednimi konkurentami mają być najprawdopodobniej serie Forza oraz Gran Turismo.

Ostatnią grą studia był wydany w 2011 roku Driver: San Francisco - The Crew to według plotek nowa gra twórców serii Driver - wiadomość - 2013-05-30
Ostatnią grą studia był wydany w 2011 roku Driver: San Francisco

Na początku maja informowaliśmy o tym, że należące do Ubisoftu brytyjskie studio Reflections, znane świetnie dzięki serii Driver, planuje prezentacje zupełnie nowego tytułu na targach E3. Tajemnicza produkcja pojawiła się również w najnowszym raporcie finansowym francuskiego koncernu. Według serwisu Examiner, powołującego się na sprawdzone francuskojęzyczne źródła, niezapowiedziana jeszcze gra będzie nazywać się The Crew, a prace nad nią prowadzić ma nie tylko Reflections, ale także francuskie Ivory Tower Studios, w którego skład wchodzą twórcy gier V-Rally oraz Test Drive Unlimited. Zaangażowanie drugiego zespołu deweloperskiego zgodne jest z tym czego dowiedzieliśmy się w lutym z plotek krążących po sieci. Według nich Ivory Tower miało zajmować się produkcją „sekretnego” projektu, tworzonego z myślą o najważniejszych platformach sprzętowych.

The Crew ma być realistyczną grą wyścigową, która trafi na konsole nowej generacji i niewykluczone, że także na Xboksa 360 i PlayStation 3. Źródła wskazują na to, że głównym konkurentem dla nowej marki będą uznane serie, takie jak Forza i Gran Turismo. Czy gra będzie miała szansę w rywalizacji z tymi gigantami? Powinniśmy przekonać się o tym podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Prezentacja Ubisoftu zaplanowana jest na 10 czerwca.

Ostatnia aktualizacja: 2013-05-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Crew

The Crew