Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 maja 2013, 15:59

autor: Maciej Jałowiec

Zobacz dodatkowe nagrody w konkursie Metro: Last Light!

To już ostatni dzwonek - do 2 czerwca możecie zgłaszać prace w konkursie Metro: Last Light. Warto powalczyć o nagrody, bowiem dorzucamy książki i gadżety!

Zobacz dodatkowe nagrody w konkursie Metro: Last Light! - ilustracja #1

Już tylko do 2 czerwca czekamy na Wasze prace w konkursie z okazji premiery Metro: Last Light. Zachęcamy do udziału w akcji, bowiem do wygrania jest 3-dniowa, weekendowa wycieczka do Moskwy, połączona ze zwiedzaniem moskiewskiego metra i schronów atomowych znajdujących się pod miastem!

Co więcej, w ramach nagrody zapewniamy m.in. wizę rosyjską, przelot Kraków-Moskwa-Kraków, wyżywienie, noclegi w hotelu na miejscu, a także opiekę pracowników GRY-OnLine S.A. Aby poznać treść zadania konkursowego (tutaj zaznaczymy jedynie, że należy zabawić się w post-apokaliptycznego kronikarza!), zapraszamy do odwiedzenia specjalnej strony poświęconej temu konkursowi – metro.gry-online.pl. Na niej, w dniu 6 czerwca, rozstrzygnięty zostanie konkurs, a zwycięskie opowiadanie zostanie opublikowane.

W tym miejscu pragniemy dodać, że powiększamy pulę nagród w konkursie dotyczącym gry Metro: Last Light! Oprócz wycieczki do Moskwy, przygotowaliśmy dla Was następujące upominki:

  • dwa zestawy składające się z: książki „Korzenie niebios”, audiobooka „Metro 2033”, zapalniczki i kubka;
  • trzy zestawy składające się z: książki „Korzenie niebios” i zapalniczki.
Nagrody dodatkowe w konkursie Metro: Last Light - Zobacz dodatkowe nagrody w konkursie Metro: Last Light! - wiadomość - 2013-05-30
Nagrody dodatkowe w konkursie Metro: Last Light

Sponsorami konkursu są firmy NVIDIA oraz Cenega Poland.

Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w walce o nagrody. Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w konkursie!

Zobacz dodatkowe nagrody w konkursie Metro: Last Light! - ilustracja #3

Metro: Last Light to najnowsza część cyklu post-apokaliptycznych gry akcji, stworzonych na motywach serii powieści Dimitrija Głuchowskiego. W Metro: Last Light powracamy do Moskwy, zniszczonej po wojnie atomowej. W poszukiwaniu schronienia przed mutantami powstałymi w wyniku promieniowania, ludzie zeszli do podziemi i znaleźli schronienie w tunelach byłego moskiewskiego metra. Obok typowej dla gier akcji mechaniki zabawy, w Metro: Last Light można znaleźć elementy typowe dla gatunków survival-horror i stealth-action.

Ostatnia aktualizacja: 2013-05-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.