Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2013, 17:50

Dragon’s Prophet – ruszyły otwarte beta-testy

Twórcy nadchodzącego MMORPG Dragon’s Prophet ogłosili właśnie rozpoczęcie europejskich otwartych beta-testów tytułu. Oznacza to, że od dziś wszyscy zainteresowani produkcją, w której wcielamy się w treserów smoków, będą mogli bez żadnych przeszkód ściągnąć klienta gry.

Gra oferuje rozgrywkę free-to-play i wykorzystuje mikrotransakcje - Dragon’s Prophet – ruszyły otwarte beta-testy - wiadomość - 2013-05-30
Gra oferuje rozgrywkę free-to-play i wykorzystuje mikrotransakcje

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, ruszyły właśnie europejskie otwarte beta-testy Dragon’s Prophet, nowego MMORPG od Infernum Productions. Od godziny 14 wszyscy zainteresowani tytułem mogą zarejestrować się na oficjalnej stronie i ściągnąć klienta gry. W trakcie rozgrywki gracze przeniosą się do świata fantasy zamieszkałego przez ponad 300 rożnych rodzajów smoków, które będziemy mogli oswoić i wytresować, a następnie wykorzystać w walce. Na początku zabawy wybierzmy jedną z trzech lokacji startowych oraz czterech klas postaci. Warto zaznaczyć, że stworzeni teraz bohaterowie nie zostaną usunięci po zakończeniu testów. Twórcy zapewniają, że w trakcie ich trwania na bieżąco będą poprawiać wszystkie błędy i niedoskonałości. W najbliższym czasie powinniśmy spodziewać się też wielu nowych informacji na temat produkcji oraz wrażeń osób biorących udział w zamkniętej becie, które do tej pory nie mogły swobodnie dzielić się informacjami na jej temat.

Dragon’s Prophet to dzieło tajwańskiego studia Runewaker Entertainment, które znane jest najlepiej dzięki popularnemu MMO Runes of Magic. Gra działająca w modelu free-to-play rozgrywa się w tradycyjnym świcie fantasy, zamieszkałym przez ludzi oraz wiele innych pomniejszych ras. Gracze wcielają się w treserów smoków. Ich zadaniem jest odnajdywanie najcenniejszych okazów i szkolenie ich tak, aby były posłuszne woli swoich panów. Zgodnie z coraz popularniejszymi trendami, model walki w Dragon's Prophet jest zręcznościowy i posiada system uników, który polega na refleksie i szybkości graczy. Tytuł oferuje misje, w których toczymy boje z wrogami sterowanymi przez AI (PvE), jak i możliwość zmierzenia się z innymi ludźmi oraz ich smokami (PvP).

  1. Oficjalna strona Dragon’s Prophet