Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2014, 10:52

autor: Renox

The Book of Unwritten Tales 2 dostępna w Steam Early Access

W ramach usługi Early Access w serwisie Steam pojawiła się nowa przygodówka ze stajni KING Art Games - gra The Book of Unwritten Tales 2. Na platformie firmy Valve przedpremierowo udostępniono pierwszy rozdział wspomnianej produkcji, który jest już ukończony w 95 procentach. Co więcej, autorzy opublikowali także nowy gameplay z omawianego tytułu.

The Book of Unwritten Tales 2 dostępny od wczoraj w usłudze Early Access. - The Book of Unwritten Tales 2 dostępna w ramach Steam Early Access - wiadomość - 2014-09-05
The Book of Unwritten Tales 2 dostępny od wczoraj w usłudze Early Access.

W ramach usługi wczesnego dostępu Early Access w serwisie Steam pojawiła się nowa gra przygodowa studia KING Art Games - The Book of Unwritten Tales 2, kontynuacja ciepło przyjętej produkcji sprzed pięciu lat. Omawianą produkcję nabyć możecie za cenę 29,99 euro. Jak na razie udostępniony został pierwszy epizod gry, który ukończony został w 95 procentach. Zgodnie z tym, co przyznał dyrektor kreatywny ze wspomnianego już studia deweloperskiego, Jan Theysen, brakuje jeszcze kilku elementów, na przykład orkiestrowego soundtracku czy też niektórych opcjonalnych zadań pobocznych.

Gra The Book of Unwritten Tales 2 w ramach wcześniejszego dostępu na Steam pojawiła się wczoraj i będzie tam udostępniana do końca stycznia 2015 roku, na kiedy to przewidziano premierę gry. Mniej więcej co miesiąc na platformie Valve mają się pojawiać kolejne epizody tej dobrze zapowiadającej się przygotówki - w sumie rozdziałów fabularnych ma być aż pięć, ale w ramach Early Access będzie można wypróbować cztery z nich. Zgodnie z informacją ujawnioną przez autorów tego intrygującego projektu, osoby, które finansowo wsparły zbiórkę na omawiany tytuł w serwisie Kickstarter, będą mogły liczyć na otrzymanie jakiejś ekskluzywnej zawartości, jednak będzie ona dostępna w ramach kolejnych aktualizacji dopiero za jakiś czas.

Jednocześnie warto poinformować, że deweloperzy z KING Art Games opublikowali wczoraj solidną porcję gameplayu z omawianej produkcji, na którym oprócz fragmentów samej rozgrywki zobaczyć możemy także prezentacje kilku postaci dostępnych w dwóch pierwszych rozdziałach tego tytułu. Niżej umieszczone nagranie trwa aż 11 minut i bardzo dobrze oddaje sylwetkę tej klasycznej gry przygodowej typu point-and-click.

The Book of Unwritten Tales 2 dostępna w ramach Steam Early Access - ilustracja #2
The Book of Unwritten Tales 2 dostępna w ramach Steam Early Access - ilustracja #3
The Book of Unwritten Tales 2

The Book of Unwritten Tales 2