Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2014, 12:24

autor: Góral

The Amazing Spider-Man 2 - obejrzyj rozgrywkę z wersji na Xboksa 360

Osoby z niecierpliwością wyczekujące gry The Amazing Spider-Man 2 od studia Beenox mogą w końcu zaznajomić się z kilkuminutowym materiałem wideo, prezentującym rozgrywkę z nadchodzącej produkcji. Tytuł ukaże się w Europie 2 maja na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, 3DS oraz na komputerach osobistych.

Opublikowano nowy materiał wideo z gry The Amazing Spider-Man 2, zawierający fragmenty rozgrywki. Nagranie pochodzi z wersji na konsolę Xbox 360 i możemy na nim obejrzeć eksplorację miasta, walkę z przeciwnikami czy też elementy skradankowe. Premiera pełnej wersji nastąpi w Europie 2 maja bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360, Wii U, 3DS oraz na komputerach osobistych. Jednocześnie przypominam, że na początku marca firma Activision Blizzard, wydawca produkcji tworzonej przez studio Beenox, ujawniła bonusy dodawane do zamówień przedpremierowych. Zestaw The Web Threads Suit Pack zapewni dostęp do czterech dodatkowych strojów dla głównego bohatera (Iron Spider Suit, Cosmic Spider-Man Suit, Black Suit, Noir Suit). Niestety, obecnie nie wiemy czy taki dodatek oferowany będzie polskim klientom.

The Amazing Spider-Man 2 - obejrzyj rozgrywkę z wersji na Xboksa 360 - ilustracja #1The Amazing Spider-Man 2 zapowiada się na klasyczną grę akcji z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej. Tytuł ukaże się w tym samym czasie, co film o tej samej nazwie, jednak nie będzie on oparty na obrazie kinowym. Produkcja jest bowiem kontynuacją The Amazing Spider-Man (Niesamowity Spider-Man) – gry stworzonej przez deweloperów ze studia Beenox w 2012 roku.

„Dwójka” stanowić ma rozwinięcie elementów zastosowanych przy okazji poprzedniej odsłony. Zabawa polegać ma więc na eksploracji udostępnionego świata oraz na walce z licznymi przeciwnikami. Zarówno podczas starć, jak i poruszania się, wykorzystamy różne umiejętności Spider-Mana, w tym pajęczy zmysł ostrzegający przed niebezpieczeństwem.

The Amazing Spider-Man 2 wskoczy na sklepowe półki 2 maja. - The Amazing Spider-Man 2 - obejrzyj rozgrywkę z wersji na Xboksa 360 - wiadomość - 2014-03-23
The Amazing Spider-Man 2 wskoczy na sklepowe półki 2 maja.
The Amazing Spider-Man 2 to kontynuacja gry z 2012 roku. - The Amazing Spider-Man 2 - obejrzyj rozgrywkę z wersji na Xboksa 360 - wiadomość - 2014-03-23
The Amazing Spider-Man 2 to kontynuacja gry z 2012 roku.