Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lipca 2020, 20:59

Test techniczny Hyper Scape nie dla polskich graczy

Dzisiaj ruszyła zamknięta beta nowej produkcji battle royale od Ubisoftu - Hyper Scape. Do testów technicznych można dołączyć dzięki tzw. dropom na Twitchu, aczkolwiek póki co gra w ogóle nie jest dostępna w Polsce. Deweloperzy podzielili się również szczegółami dotyczącymi rozgrywki.

Test techniczny Hyper Scape nie dla polskich graczy - ilustracja #1
Zamknięte testy Hyper Scape nie dla Polaków.

Dzisiaj podczas oficjalnej transmisji Ubisoftu mieliśmy okazję dowiedzieć się nieco więcej o nadchodzącej darmowej produkcji battle royale od tego studia – Hyper Scape. Właśnie rozpoczęły się zamknięte beta-testy gry (trwające do 7 lipca), nazywane również testem technicznym, do których dostać można się za pomocą tzw. dropów na Twitchu (podobnie jak miało to miejsce przy Valorancie). Niestety polscy gracze muszą obejść się smakiem, ponieważ póki co produkcja nie jest w ogóle dostępna w naszym kraju (taka informacja znajduje się w oficjalnym FAQ gry).

Rozgrywka w Hyper Scape ma być dynamiczna i intensywna (na wzór tej z Apex Legends), a urozmaicać mają ją losowe wydarzenia w trakcie meczów, takie jak chwilowa nieskończona amunicja. Dodatkowo widzowie na Twitchu będą mogli wspólnie decydować o tym, co będzie działo się podczas rozgrywki ich ulubionego streamera (poprzez głosowanie na dany „event” na platformie). Tytuł na razie dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych, ale trafi również na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji o grze zaprezentowano na poniższych filmikach.