Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 stycznia 2013, 09:45

autor: Sarge

Terminy weekendowych beta testów gry Neverwinter i pakiety z dodatkami

W przeciągu najbliższych dwóch miesięcy odbędą się trzy weekendowe beta testy gry Neverwinter. Twórcy ogłosili konkretne terminy, a także zawartość poszczególnych pakietów z dodatkami do tej produkcji free to play.

Zespół Cryptic Studios ogłosił terminy nadchodzących, weekendowych beta testów gry Neverwinter. Dowiedzieliśmy się, co należy zrobić, aby wziąć w nich udział, a także poznaliśmy zawartość specjalnych pakietów premium, dających dostęp do wielu dodatków w tej produkcji.

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy gracze będą mieli trzy okazje do sprawdzenia Neverwinter w wersji beta. Pierwszy z testowych weekendów odbędzie się w dniach 8-10 lutego. Kolejne zostaną zorganizowane w okresie 8-10 marca, a następnie 22-24 marca. Jednym ze sposobów na wzięcie udziału w beta testach jest rejestracja na oficjalnej stronie internetowej, ale w tym przypadku o wyborze konkretnych osób zadecyduje losowanie. Klucze będą również rozdawane przez wybrane serwisy.

Neverwinter zaoferuje wiele różnych klas postaci o odmiennych umiejętnościach - Terminy weekendowych beta testów gry Neverwinter i pakiety z dodatkami - wiadomość - 2013-01-29
Neverwinter zaoferuje wiele różnych klas postaci o odmiennych umiejętnościach

Jeśli chcecie zapewnić sobie udział w zamkniętych beta testach, możecie zakupić jeden z dwóch pakietów z dodatkami do gry. Guardian of Neverwinter Pack kosztuje 59,99 dolarów (ok. 185 złotych), a Hero of the North Founder’s Pack został wyceniony na 199,99 dolarów (ok. 620 złotych). W sprzedaży znajdzie się również trzeci, najtańszy pakiet (Neverwinter Bounder’s Pack) za 19,99 dolarów (ok. 60 złotych), ale jego zakup nie gwarantuje udziału w beta testach. Pełną zawartość poszczególnych zestawów z dodatkami opublikował serwis Kotaku. Jeszcze dzisiaj powinny stać się dostępne na oficjalnej stronie.

Neverwinter to gra MMO typu free to play, która ukaże się w tym roku wyłącznie na PC. Akcja tej produkcji toczy się w realiach uniwersum Forgotten Realms, w okolicach tytułowego miasta. Metropolia została pogrążona w kompletnym chaosie, kolejne frakcje walczą o kontrolę nad miastem, a po ulicach zaczynają krążyć nieumarli.