Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2016, 11:50

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan - lista osiągnięć potwierdza istnienie gry studia PlatinumGames

W sieci pojawił się spis osiągnięć w nieujawnionej jeszcze grze Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan autorstwa zespołu PlatinumGames. Potwierdza to wcześniejsze plotki o istnieniu tego projektu i zwiastuje jego oficjalne ujawnienie.

Artwork z gry. - Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan - lista Osiągnięć potwierdza istnienie gry studia PlatinumGames - wiadomość - 2016-01-05
Artwork z gry.

W zeszłym miesiącu pisaliśmy o plotkach na temat gry Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan, nad którą pracuje japońskie studio PlatinumGames, znane z takich tytułów jak Vanquish, Metal Gear Rising: Revengeance czy seria Bayonetta. Do tej pory produkcja nie została oficjalnie zapowiedziana, ale w świetle najnowszych doniesień jest to wyłącznie kwestią czasu. Serwis XboxAchievements właśnie opublikował listę Osiągnięć, jakie znajdziemy w tym projekcie.

Warto przy okazji wspomnieć, że kilka dni temu wyciekł pierwszy artwork z gry. Sugeruje on, że podczas tworzenia Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan studio PlatinumGames bazuje na serii komiksowej wydawnictwa IDW, a nie na najnowszych filmowych adaptacjach czy animowanych serialach telewizyjnych.

Gra prawdopodobnie zostanie oparta na komiksowej serii wydawnictwa IDW. - Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan - lista Osiągnięć potwierdza istnienie gry studia PlatinumGames - wiadomość - 2016-01-05
Gra prawdopodobnie zostanie oparta na komiksowej serii wydawnictwa IDW.

Mamy nadzieję, że firma Activision (bo to ona ma być wydawcą gry) nie każe nam długo czekać na oficjalnie ujawnienie projektu, gdyż Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan ma spore szanse okazać się produkcją, na którą od dawna czekali fani Wojowniczych Żółwi Ninja. Studio PlatinumGames, znane wyśmienitych systemów walki, wydaje się bowiem idealnym zespołem do opracowania adaptacji tej marki. Deweloper w zeszłym roku wypuścił Transformers: Devastation, które okazało się nie tylko zaskakująco dobrą pozycja, ale również świetnie odtworzyło klimat pierwowzoru. Trzymamy kciuki, że tym razem będzie podobnie.

Warto wspomnieć, że ostatnie lata to okres renesansu tej marki. Poza wspomnianą już serią komiksową wydawnictwa IDW, która wystartowała w 2011 roku, fani otrzymali także m.in. serial animowany Teenage Mutant Ninja Turtles emitowany w stacji Nickelodeon. Ponadto do kin trafił pełnometrażowy film, a w tym roku doczekamy się jego kontynuacji. Ukazało się także sporo gier, w tym Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of the Ooze, Nickelodeon's Teenage Mutant Ninja Turtles oraz Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows.

  1. PlatinumGames – oficjalna strona studia