Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 czerwca 2014, 14:05

Team Fortress 2 – nowe informacje o aktualizacji Love & War

Zgodnie z zapowiedzią, studio deweloperskie Valve Software ujawniło więcej informacji na temat aktualizacji Love & War (Miłość i wojna) do gry Team Fortress 2. Jej debiut ma nastąpić jeszcze dzisiaj, a oprócz nowych zachowań dla postaci i garści osiągnięć, wprowadza ona także garść niedostępnych wcześniej przedmiotów (zwłaszcza broni).

Team Fortress 2 w skrócie:
  • Deweloper: Valve Software
  • Gatunek: sieciowy FPS
  • Platformy sprzętowe: PC
  • Termin premiery: październik 2007
  • Nasza ocena: 8.5 / 10

Wczoraj informowaliśmy Was o Love & War (Miłości i wojnie) – nowej aktualizacji do gry Team Fortress 2. Dowiedzieliśmy się wówczas jedynie tego, że zaoferuje ona garść świeżych osiągnięć oraz niedostępnych wcześniej animacji dla postaci (np. zderzenie czołami, salto czy gra w kamień, papier, nożyce). Na szczęście nie przyszło nam czekać długo na więcej konkretów. Studio deweloperskie Valve Software podało listę przedmiotów, które znalazły się w omawianym uaktualnieniu – są to strzelba The Back Scatter, karabin snajperski The Classic i wyrzutnia rakiet The Air Strike, a także tarcza The Tide Turner i spadochron The B.A.S.E. Jumper (wszystkie pierwszopoziomowe i udostępnione przedstawicielom odpowiednich klas). Oprócz tego do 9 lipca będziemy mogli wytworzyć chlebak (Bread Box), w środku którego znajdzie się jeden z czterech przedmiotów (losowo wybrany). Są one inspirowane kilkunastominutową animacją o tytule Expiration Date, która również została zaprezentowana wczoraj.

Miłość czy wojna? Co wolicie? - Team Fortress 2 – nowe informacje o aktualizacji Love & War - wiadomość - 2014-06-19
Miłość czy wojna? Co wolicie?

Deweloper podał także kolejne dwadzieścia dwa osiągnięcia, które wprowadza Love & War, w dodatku do siedmiu ujawnionych wczoraj – rzecz jasna, są one związane w dużej mierze z nowymi funkcjonalnościami w grze. Na koniec wypada wspomnieć, że aktualizacja trafia do gry właśnie dzisiaj. Polecam Waszej uwadze również krótki zwiastun omawianego tworu (znajdziecie go na samej górze).

Team Fortress 2 to humorystyczny FPS od studia deweloperskiego Valve Software, który jest nastawiony na rozgrywkę sieciową. Gra ukazała się w 2007 roku (jako część zestawu The Orange Box), lecz cieszy się nie malejącą popularnością dzięki temu, że w 2011 roku przeszła na model darmowy z mikropłatnościami (free-to-play).