Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 czerwca 2015, 09:40

autor: Renox

Tales from the Borderlands – epizod Catch a Ride dostępny na PC i konsolach

Firma Gearbox Software poinformowała, że trzeci epizod Tales from the Borderlands, kolejnej przygodówki tworzonej przez studio Telltale Games, jest już dostępny. Od wczoraj przy grze bawić mogą się posiadacze pecetów i konsol sygnowanych marką Sony, natomiast dzisiaj tytuł trafi na rynek także w wersji na konsole Xbox 360 i Xbox One.

Premiera Catch a Ride na PC i konsolach. - Tales from the Borderlands – epizod Catch a Ride dostępny na PC i konsolach - wiadomość - 2015-06-24
Premiera Catch a Ride na PC i konsolach.

Tales from the Borderlands to kolejna, bardzo dobrze oceniana przygodówka tworzona przez doświadczony zespół Telltale Games. Firma Gearbox Software poinformowała, że trzeci epizod wspomnianego tytułu, o nazwie Catch a Ride, jest już dostępny. Od wczoraj w grę wyposażyć mogą się posiadacze pecetów oraz konsol PlayStation 4 i PlayStation 3. Dzisiaj produkcja trafia także na sprzęt giganta z Redmond – konsole Xbox One oraz Xbox 360. Natomiast jutro, 25 czerwca, będzie mieć miejsce premiera edycji tworzonych z myślą o urządzeniach mobilnych wyposażonych w systemy iOS oraz Android.

Premiera Catch a Ride przyniosła ze sobą również publikację nowego zwiastuna tego tytułu, który możecie zobaczyć poniżej.

Słowem przypomnienia warto dodać, że akcja Tales from the Borderland rozgrywa się w uniwersum wykreowanym przez firmę Gearbox Software na potrzeby serii Borderlands. Fabuła gry kontynuuje wątki znane z Borderlands 2, jednocześnie opowiadając o losach dwóch postaci – Fiony, zawodowej oszustki, i Rhysa, pracownika potężnej korporacji, wyposażonego w cyberwszczepy. Rozgrywka opiera się tutaj głównie na podejmowaniu przez naszych bohaterów określonych wyborów. W ramach urozmaicenia, deweloperzy zadbali również o elementy strzelankowe, a także o specjalne sekcje, w ramach których wykorzystuje się unikalne zdolności wspomnianych postaci. Więcej na temat gry i pozostałych epizodów przeczytacie w tym miejscu.