Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lutego 2013, 08:24

autor: luckie

„Tajemnicza wyprzedaż” w sklepie Origin

W ramach „tajemniczej wyprzedaży” w sklepie Origin, codziennie do końca tygodnia jedna z gier z katalogu firmy Electronic Arts będzie sprzedawana o 60% taniej. Dziś w promocji znalazła się trylogia Mass Effect.

Promocją objęto m.in. najnowszą grę z serii Need for Speed - „Tajemnicza wyprzedaż” w sklepie Origin - wiadomość - 2013-02-15
Promocją objęto m.in. najnowszą grę z serii Need for Speed

W piątek, 15 lutego przeceniono Mass Effect Trilogy. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, dziś macie szansę poznać całą historię wojny ze Żniwiażami płacąc 51,60 zł, czyli 40% ceny pierwotnej.

Firma Electronic Arts zorganizowała tzw. „tajemniczą wyprzedaż” w sklepie Origin. Codziennie do 17 lutego cena cyfrowego wydania jednej gry będzie obniżana o 60%. W dniu dzisiejszym taniej można kupić Need for Speed: Most Wanted – do końca dnia obowiązuje cena 47,60 zł.

Jednak nie taka tajemnicza ta wyprzedaż, jak ją malują. Po najechaniu kursorem na miniaturę „ukrytych” tytułów, gracze łatwo domyślą się, że w kolejnych dniach do oferty trafią Mass Effect 3, Battlefield 3 i FIFA 13. A skoro wiadomo, że ich ceny mają być obniżone o 60%, da się wywnioskować następujący przebieg promocji:

  • 14.02 – Need for Speed: Most Wanted za 47,60 zł
  • 15.02 – Mass Effect 3 za 21,96 zł
  • 16.02 – Battlefield 3 za 35.60 zł (edycja podstawowa)
  • 17.02 – FIFA 13 za 59.60 zł

Powyższe ceny (poza NFS: Most Wanted) podajemy na podstawie naszych obliczeń (x minus 60% – tak, wiem, wyższa matematyka), więc nie muszą stuprocentowo zgadzać się z rzeczywistością. Ale nawet jeśli EA ustali nieco inne ceny, to różnice będą raczej minimalne. Możliwe też, że w sobotę, oprócz podstawowej edycji gry Battlefield 3, przecenione będą również pozostałe jej wydania oraz dodatki.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.