Microsoft Ostatnie wiadomości 166

Amerykańska premiera Forza Motorsport (Xbox)

Jak ogłosił wydawniczy gigant firma Microsoft Game Studios, amerykańscy gracze posiadający konsolę Xbox mogę już zagrać w głośno zapowiadaną grę Forza Motorsport. Co wiecej, pierwsze pogłoski wskazują na to, iż nie bez powodu jeszcze przed premierą okrzyknieto ją xboxowym odpowiednikiem serii Gran Turismo z PlayStation 2.

Daniel Sodkiewicz

4 maja 2005 09:14

Amerykańska premiera Forza Motorsport (Xbox)

Alan Wake następcą Maxa Payne'a?

Tajemnicza gra fińskiej korporacji Remedy Entertainment, mająca być pokazana podczas targów E3 2005 oraz zostać zadedykowana PeCetom i konsolom następnej generacji, wzbudza coraz większe emocje w entuzjastach elektronicznej rozrywki. Raczej skromne informacje sprzed czterech dni uzupełniają świeże doniesienia z Urzędu Patentowego Stanów Zjednoczonych.

Radosław Grabowski

26 kwietnia 2005 09:23

Alan Wake następcą Maxa Payne'a?

"Maksymalne Uderzenie Króla Wojowników" w konsolę Microsoft Xbox

Wydany pod koniec minionego roku produkt o nazwie King of Fighters: Maximum Impact należy do znanej serii wirtualnych gier walki, istniejącej na elektroniczno-rozrywkowym rynku od jedenastu lat. Jednakże w odróżnieniu od poprzedniczek nowa pozycja jest całkowicie trójwymiarowa, więc nie widzimy już rysowanych postaci itp. Konsola PS2 ciągle ma monopol na ten tytuł, ale wkrótce się to skończy.

Radosław Grabowski

23 kwietnia 2005 08:08

"Maksymalne Uderzenie Króla Wojowników" w konsolę Microsoft Xbox

Jade Empire w Europie w przyszłym tygodniu

Europejscy gracze niecierpliwie oczekujący pojawienia się Jade Empire na półkach sklepowych mogą odetchnąć z ulgą i przestać zazdrościć Amerykanom, którzy już prawie tydzień mogą zagrywać się w ten RPG. Microsoft potwierdził bowiem datę europejskiej premiery gry i Jade Empire będzie dostępna na starym kontynencie od przyszłego piątku, czyli 22 kwietnia.

Maciej Myrcha

17 kwietnia 2005 16:39

Jade Empire w Europie w przyszłym tygodniu

Forza Motorsport (Xbox) - status GOLD

Microsoft Game Studios z dumą ogłosił zakończenie (status „gold” i wysłanie płyty-matki do tłoczni) developingu oczekiwanej od dawna, bardzo realistycznej gry wyścigowej na swoją konsolę, tj. Forza Motorsport. W założeniach producenta, całość ma być swego rodzaju xboxowym odpowiednikiem serii Gran Turismo z platformy PlayStation 2, zaś rynkowy debiut opisywanej pozycji na Zachodzie nastąpi dokładnie 3 maja bieżącego roku.

Krzysztof Bartnik

15 kwietnia 2005 08:31

Forza Motorsport (Xbox) - status GOLD

Jade Empire dostępna w Stanach Zjednoczonych

Jade Empire – najnowsza propozycja uznanej dla gatunku gier RPG firmy BioWare, trafiła do amerykańskich sklepów, o czym poinformował jej wydawca, koncern Microsoft. Triumfalny pochód tej produkcji na konsolach Xbox rozpocznie się już wkrótce także w Europie. Premiera programu na Starym Kontynencie nastąpi już 22 kwietnia.

Krystian Smoszna

13 kwietnia 2005 14:20

Jade Empire dostępna w Stanach Zjednoczonych

Sudeki na PC już w brytyjskich sklepach

Rzadko zdarza się, aby długo oczekiwane hity, trafiały na rynek wcześniej niż to pierwotnie zapowiadano. Jednym z nielicznych wyjątków jest tu PeCetowa wersja gry Sudeki, która pierwotnie miała ukazać się na rynku pod koniec maja bieżącego roku, a dostępna jest już od wczoraj za pośrednictwem brytyjskich sklepów.

Krystian Smoszna

13 kwietnia 2005 11:52

Sudeki na PC już w brytyjskich sklepach

Wiosenny dodatek do Zoo Tycoon 2

Firmy: Microsoft Game Studios oraz Blue Fang Games przygotowały prezent dla miłośników wydanej pod koniec 2004 roku strategii-ekonomicznej, pt. Zoo Tycoon 2. Otóż wszyscy gracze posiadający dostęp do Internetu mogą teraz pobrać z poziomu gry zupełnie nową, wiosenną scenerię.

Krzysztof Bartnik

6 kwietnia 2005 12:14

Wiosenny dodatek do Zoo Tycoon 2

Jade Empire pojechała do tłoczni

Koncern Microsoft podał właśnie do wiadomości, że najnowsza produkcja firmy BioWare przeznaczona na konsole Xbox, czyli gra o nazwie Jade Empire pojechała już do tłoczni. Amerykańska premiera tego produktu nastąpi dwa dni wcześniej niż zapowiadano, bo już 12 kwietnia. Na razie nie wiemy, kiedy ten tytuł trafi na nasze półki sklepowe.

Karolina Talaga

3 kwietnia 2005 07:58

Jade Empire pojechała do tłoczni

Cała prawda o dodatku do Halo 2

Pogłoski i przeróżne niejasności dotyczące dodatku do Halo 2 pojawiają się w Internecie już od jakiegoś czasu. Najpierw informacja o takim projekcie zagościła na koreańskiej stronie poświęconej konsoli Xbox by następnie rozprzestrzenić się na przeróżne serwisy (my również trzymaliśmy rękę na pulsie). Panowie z Bungie czując się nieco odpowiedzialni za całe to zamieszanie postanowili rozwiać owe niejasności i rzetelnie poinformować wszystkich miłośników Halo 2 co dla nich przygotowują.

Maciej Myrcha

30 marca 2005 16:50

Cała prawda o dodatku do Halo 2

Dodatek do Halo 2 - prawda czy fałsz?

Coraz ciekawsze wieści pojawiają się w sieci na temat pierwszego rozszerzenia do Halo 2 – bestsellerowej strzelaniny przeznaczonej dla konsoli Xbox. Tym razem swoje trzy grosze do tej kwestii postanowił dorzucić internetowy sklep EBGames, który wczoraj zaoferował ów dodatek w przedsprzedaży, ujawniają przy okazji datę premiery.

Krystian Smoszna

23 marca 2005 09:51

Dodatek do Halo 2 - prawda czy fałsz?

O rozszerzeniu Halo 2 słów kilka - ponownie

Wczoraj informowaliśmy Was o pojawieniu się w sieci rewelacyjnych wiadomości na temat potencjalnego rozszerzenia Halo 2. Uderz w stół, a nożyce się odezwą mówi stare przysłowie i panowie z firmy Bungie zasypani pytaniami w tej sprawie postanowili rozjaśnić nieco całą ta sytuację.

Maciej Myrcha

20 marca 2005 09:50

O rozszerzeniu Halo 2 słów kilka - ponownie

Fable w końcu na PC!

Użytkownicy komputerów osobistych nie będą już musieli patrzeć z zazdrością na posiadaczy Xboxów, zagrywających się w Fable. Jak poinformowała firma Microsoft Game Studios, trwają właśnie prace nad Fable: The Lost Chapters, przeznaczoną na PeCety. Jeśli gra nie zaliczy żadnych opóźnień, powinna ukazać się jeszcze jesienią tego roku.

Maciej Myrcha

11 marca 2005 11:27

Fable w końcu na PC!

Microsoft ujawnia wygląd interfejsu użytkownika w Xbox 2

W sieci pojawia się coraz więcej ciekawych informacji na temat nowej wersji konsoli Xbox. Po prawdopodobnej specyfikacji sprzętowej i rewelacjach dotyczących zastosowania procesora PhysX, przyszedł czas na wgląd w interfejs użytkownika. Stosowne obrazki tego ostatniego, wraz z krótkim omówieniem najważniejszych funkcji opublikował wczoraj koncern Microsoft.

Krystian Smoszna

11 marca 2005 08:14

Microsoft ujawnia wygląd interfejsu użytkownika w Xbox 2

Microsoft się zbroi - wojna konsol nowej generacji coraz bliżej

Kilka dni temu w Internecie pojawiła się informacja o pozyskaniu przez Microsoft Hironobu Sakaguchiego, który (wraz ze swoją firmą) wspomoże Microsoft Game Studios tworząc dwa projekty (na razie) RPG przeznaczone wyłącznie dla konsoli nowej generacji, następcy Xbox. Okazuje się, iż nie jest to jedyny przedstawiciel kraju Kwitnącej Wiśni, który będzie współpracować z gigantem z Redmont.

Maciej Myrcha

3 marca 2005 12:38

Microsoft się zbroi - wojna konsol nowej generacji coraz bliżej

Sakaguchi-san dołączył do rodziny Microsoft

Jak podali przedstawiciele giganta z Redmont, szeregi pracowników Microsoft Game Studios zasilił pan Hironobu Sakaguchi. Pragnąc uspokoić rozgorączkowanych czytelników, którzy zapewne rzucają teraz gromy na pracowników GOLa zatwierdzających takie mało interesujące wiadomości, podpowiem, iż to właśnie Hironobu Sakaguchi uznawany jest za ojca serii Final Fantasy, był również wiceprezesem Square Enix

Maciej Myrcha

25 lutego 2005 11:58

Sakaguchi-san dołączył do rodziny Microsoft

Powstanie ... Age of Empires III!

Na samym początku przepraszam za tytuł newsa oraz wyjaśniam, że nie jestem takim dyletantem, za jakiego część z Was zaczęła mnie w tym momencie uważać. To, że komputerowa wersja Age of Empires III znajduje się w produkcji wiem dobrze, niniejszy news traktuje jednak o grze planszowej, do stworzenia której zainspirował jej twórców właśnie komputerowy pierwowzór.

Maciej Myrcha

22 lutego 2005 13:31

Powstanie ... Age of Empires III!

Jakie bonusy dostaniemy w limitowanej wersji Jade Empire?

Miesiąc temu informowaliśmy Was, iż długo oczekiwany, Xboxowy tytuł reprezentujący gatunek RPG, Jade Empire, pojawi się również w specjalnej wersji limitowanej, zawierającej różne dodatki. Dzisiaj, dzięki serwisowi GameSpot oraz wywiadowi, jaki przeprowadzili jego redaktorzy z Rayem Muzyka i Gregiem Zeschukiem, wiemy nieco więcej o tych bonusach.

Maciej Myrcha

22 lutego 2005 11:33

Jakie bonusy dostaniemy w limitowanej wersji Jade Empire?

„Dungeon Siege II” opóźniony?

Sklepy internetowe wielokrotnie były dla nas pierwszym źródłem informacji o datach premier, a jeszcze częściej o ich przesunięciach. Dzięki pomocy EBGames.com z dużym prawdopodobieństwem możemy powiedzieć, że premiera „Dungeon Siege II” została ponownie opóźniona w czasie.

Marcin Cisowski

22 lutego 2005 11:00

„Dungeon Siege II” opóźniony?

9 lutego za nami - co się dzieje Bungie?

Chyba nikogo z Was nie trzeba przekonywać o sile plotki. Najbardziej oczekiwane tytuły nie mogą się wręcz od nich odpędzić – wystarczy, że ktoś zmyśli jakąś barwną historyjkę a wkrótce osiąga ona status prawdy. Tak było w przypadku Doom 3, Half-Life 2 a ostatnio również Halo 2 – wielkiego hitu na konsole Xbox, który w pierwszym tygodniu sprzedaży pokonał nawet najsłynniejsze produkcje filmowe.

Krystian Smoszna

10 lutego 2005 09:57

9 lutego za nami - co się dzieje Bungie?

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl