Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lipca 2017, 10:01

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - pierwsze szczegóły na temat imprezy

Organizatorzy targów gier wideo T-Mobile Warsaw Games Week 2017 wyjawili pierwsze szczegóły na ich temat. Potwierdzono m.in. obecność takich firm jak Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska, Cenega, Ubisoft i Activision. Redakcja GRYOnline.pl też tam będzie.

T-Mobile Warsaw Games Week 2017 w skrócie:
  • kolejna edycja warszawskich targów gier wideo;
  • odbędzie się w dniach 13-15 października, w EXPO XXI;
  • obecność potwierdziły firmy Microsoft, Sony Interactive Entertainment Polska, Cenega, Ubisoft i Activision.

Poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z T-Mobile Warsaw Games Week 2017 – kolejną edycją warszawskich targów gier wideo. Odbędą się one w dniach 13-15 października, tradycyjnie w EXPO XXI, jednak tym razem organizatorzy udostępnią wystawcom jeszcze większą powierzchnię – ponad 12 tysięcy metrów kwadratowych. Zostanie ona zapełniona przez najważniejsze firmy działające w naszym kraju. Oznacza to, że na stoisku Microsoftu czekać na nas będą „atrakcje nieustępujące tym z największych światowych imprez”. Sony Interactive Entertainment Polska zaoferuje „jeszcze większą liczbę atrakcji, tytułów przedpremierowych i innowacji” – mowa nie tylko o prezentacjach nadchodzących gier, ale też innych rzeczach, jak np. finale PlayStation League.

W zeszłym roku na WGW pojawiło się mnóstwo ludzi. W tym roku będzie podobnie? Źródło zdjęcia: informacja prasowa. - T-Mobile Warsaw Games Week 2017 - pierwsze szczegóły na temat imprezy - wiadomość - 2017-07-11
W zeszłym roku na WGW pojawiło się mnóstwo ludzi. W tym roku będzie podobnie? Źródło zdjęcia: informacja prasowa.

Oprócz tych dwóch konsolowych gigantów, swoje stanowiska będą mieć firmy Activision (zagramy w Call of Duty: WWII oraz w Destiny 2) oraz Cenega, która reprezentować będzie kilku światowych wydawców i zorganizuje Otwarte Mistrzostwa Polski (jeden z etapów prestiżowych turniejów Tekken World Tour) w grze Tekken 7. Pojawi się też Ubisoft z większością zapowiedzianych już produkcji. Poza tym nie zabraknie zmagań esportowców czy też rozbudowanej Strefy Junior, czyli lokacji przeznaczonej specjalnie dla rodziców, którzy przyjdą na targi ze swoimi pociechami.

T-Mobile Warsaw Games Week 2016 okazało się wielkim sukcesem. Na targach pojawiło się ponad 40 wystawców, którzy prezentowali swoje produkty przeszło 24 tysiącom osób. Na imprezie pojawiliśmy się i my – relacje z niektórych wydarzeń przygotowała ekipa tvgry.pl. Jeżeli nie widzieliście ich wcześniej, to odsyłamy Was tutaj. W tym roku również pojedziemy do stolicy, więc widzimy się na miejscu!