Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 5 kwietnia 2022, 13:44

autor: Ignacy Kruk

Jason Momoa podekscytowany pracą z Charlize Theron przy Szybkich i wściekłych 10

Jason Momoa zdradził, że jednym z najbardziej ekscytujących aspektów filmu Szybcy i wściekli 10, w którym zagra antagonistę, jest dla niego praca z Charlize Therone.

Pewien czasu temu donosiliśmy, że oprócz znajomych twarzy, czyli m.in. Vina Diesela i Michelle Rodriguez, w nadchodzącym finale serii Szybcy i wściekli zobaczymy również Jasona Momoę, który wcieli się w głównego antagonistę filmu.

O samej postaci wciąż nie wiemy zbyt wiele, jednak podczas ostatniego wywiadu dla serwisu ET, gwiazdor zdradził co nieco na temat wyczekiwanej produkcji i krótko opisał swoją rolę. Aktor podkreślił również, że jest bardzo podekscytowany perspektywą pracy z obsadą filmu, a zwłaszcza z Charlize Theron.

Jestem podekscytowany tym, że będę mógł pracować z tą obsadą, jeszcze nigdy nie byłem w to zaangażowany, więc będzie ciekawie. […] Przede wszystkim będę mógł współpracować z Charlize [Theron – dop. red.], co jest dla mnie bardzo ekscytującą perspektywą. Ona jest naprawdę niesamowita.

Momoa dodał również, że nie mniej podekscytowany jest współpracą z Vinem Dieselem i dodał, że fani mogą oczekiwać sporo widowiskowych scen akcji z ich udziałem. Natomiast postać antagonisty, którego zagra, opisał w kilku słowach:

[Postać, którą gram – dop. red.] jest niesamowita, uparta i niezrozumiana.

Ciężko wysnuć z tych kilku słów na czym skupi się fabuła filmu, albo nawet kim dokładnie jest antagonista. Szczegóły na temat filmu wciąż trzymane są pod kluczem i wiele wskazuje na to, że odpowiedzi na te pytania fani otrzymają dopiero w dniu premiery.

Szybcy i wściekli 10 mają zadebiutować 17 maja 2023 roku.