Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2020, 09:45

autor: AlexB

Świetna sprzedaż polskiego Green Hell

Green Hell od polskiego studia Creepy Jar rozeszło się już w przeszło 580 tysiącach egzemplarzy. 180 tysięcy sztuk tego pierwszoosobowego survivalu sprzedało się tylko na przestrzeni minionego tygodnia, kiedy to pojawiła się w nim czteroosobowa kooperacja.

Ostatnie siedem dni było bardzo udane dla polskiego studia Creepy Jar. Wszystko zaczęło się od tego, że zaimplementowało ono w swoim pierwszoosobowym survivalu - Green Hell - tryb współpracy dla czterech graczy. Spotkało się to z bardzo ciepłym przyjęciem i pobudziło sprzedaż. Jak pochwalili się twórcy, od 7 kwietnia rozeszło się 180 tysięcy sztuk tytułu. Łącznie liczba kopii, które trafiły do odbiorców, przekroczyła 580 tysięcy. Natomiast co się tyczy liczby osób bawiących się w produkcji jednocześnie, według danych Steamcharts w szczytowym momencie w minionym tygodniu zbliżyła się ona do 20 tysięcy.

Świetna sprzedaż polskiego Green Hell - ilustracja #1
Studio Creepy Jar ma powody do świętowania.

Przypominamy, że Green Hell jest jak na razie dostępne wyłącznie na PC i zbiera przyzwoite oceny wśród graczy. Tytuł ukaże się również na PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. W przygotowaniu znajduje się także wersja na gogle VR.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Green Hell
  2. Green Hell – poradnik do gry