Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2020, 09:43

Red Dead Online - darmowe karty, bonusy i zniżki

W tym tygodniu Rockstar Games zaoferuje za darmo karty zdolności w Red Dead Online. Zapewniono również bonusy dla grających w trybie free roam oraz przygotowano szereg zniżek w sklepiku.

Red Dead Online - darmowe karty, bonusy i zniżki - ilustracja #1
Nowy tydzień przyniósł kolejny zestaw atrakcji w Red Dead Online.

Studio Rockstar Games przygotowało nowe atrakcje dla fanów Red Dead Online, czyli modułu sieciowego gry Red Dead Redemption 2. W tym tygodniu w eventach trybu swobodnego (ang. free roam) gracze otrzymają o 50% więcej punktów doświadczenia, złota oraz waluty RDO$.

Ponadto ukończenie jakiegokolwiek eventu w trybie free roam w tym tygodniu zapewni kupon z 50-procentową zniżką na płaszcze o randze poniżej 15. Do tego osoby, które zagrają w Red Dead Online w jakimkolwiek trybie w dniach 17-20 kwietnia otrzymają za darmo kartę zdolności, pozwalającą ulepszyć umiejętności postaci. Autorzy ostrzegają, że dotarcie prezentu na nasze konto może zająć 48 godzin.

Równolegle w wirtualnym sklepie Wheeler, Rawson & Co. Catalogue zorganizowano promocję, która objęła większość kategorii przedmiotów. Do oferty dołączyły również limitowane kolekcje ubrań, które pozostaną dostępne do 27 kwietnia.

Ponadto w tym tygodniu w ramach wyzwań typu featured series możemy powrócić na wybrzeże Lemoyne, gdzie czeka na nas zabawa w wariant trybu Last Stand z losowym uzbrojeniem, rozgrywany w więzieniu Sisika.

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 ukazało się 26 października 2018 r. na konsolach Xbox One i PlayStation 4, a w zeszłym roku doczekaliśmy się premiery na PC. Z kolei moduł sieciowy Red Dead Online opuścił konsolowe beta-testy w maju 2019 roku. Na PC rozgrywki multiplayer zostały udostępnione wraz z wydaniem podstawowej wersji gry.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy Rockstar Games
  2. Gram w RDR2 na PC i – o rety – jaka to piękna katastrofa!
  3. Recenzja gry Red Dead Redemption 2
  4. Poradnik do gry Red Dead Redemption 2
  5. Kompendium wiedzy o Red Dead Redemption 2