Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 grudnia 2009, 10:54

Świąteczne Uncharted 2: Among Thieves i promocje w PlayStation Store

Świątecznych promocji ciąg dalszy. Tym razem w rolach głównych mamy aż trzech aktorów – Uncharted 2: Among Thieves, Sony Computer Entertainment oraz PlayStation Network.

Świątecznych promocji ciąg dalszy. Tym razem w rolach głównych mamy aż trzech aktorów – Uncharted 2: Among Thieves, Sony Computer Entertainment oraz PlayStation Network.

Mianowicie, do 27 grudnia wszyscy posiadacze Uncharted 2 mogą wziąć udział w kolejnym Double Cash Weekend. W jego trakcie uczestnicy zmagań sieciowych otrzymywać będą podwójną ilość gotówki za realizację typowych, multiplayerowych zadań. Dodatkowo twórcy z Naughty Dog zdecydowali się na przyodzianie bohaterów, w tym Nathana Drake’a, w gustowne czapki św. Mikołaja.

Świąteczne Uncharted 2: Among Thieves i promocje w PlayStation Store - ilustracja #1

Firma SCE przeprowadziła z kolei aktualizację zawartości PlayStation Network oraz oferty PlayStation Store. Posiadacze PS3 otrzymali nie tylko możliwość pobrania na dysk twardy konsoli kilku nowych pozycji – w tym m.in. demonstracji Dante’s Inferno, Hustle Kings,gier z kategorii Minis, oraz klasyków z PSONe (kultowego Vagrant Story) – ale także szansę zaopatrzenia się w gry oraz dodatki dostępne w niższych cenach.

Promocja potrwa do 7 stycznia włącznie. Objęto nią zarówno pełne wersje gier (m.in. Fat Princess, WarHawk, Trine, Gran Turismo 5 Prologue, Battlefield 1943, Burnout Paradise, Worms), jak i różnego rodzaju dodatki DLC (m.in. do Fight Night Round 4, Skate 2, Dead Space) oraz pozycje na PSP. Obniżki kształtują się na poziomie od 1 do nawet 20 euro.