Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 25 lutego 2021, 17:00

autor: AlexB

Sunless Sea od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona zostanie kolejna produkcja – Sunless Sea. Tytuł pozostanie za darmo do 4 marca.

[Aktualizacja] Grę Sunless Sea można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Wargame: Red Dragon.

W minionym tygodniu użytkownicy Epic Games Store otrzymali szansę przypisania do swoich kont dwóch gier - Absolute Drift: Zen Edition oraz RAGE 2, czyli kontynuacji strzelanki FPP od studia id Software z 2010 roku. Obie te produkcje pozostaną darmowe jeszcze do godziny 17:00. Natomiast później, zgodnie z zapowiedziami, na platformie twórców Fortnite oraz cyklu Unreal udostępnione zostanie Sunless Sea.

Sunless Sea jest opracowaną przez niezależne studio Failbetter Games produkcją łączącą elementy strategii, przygodówki i roguelike’owego RPG. W trakcie zabawy przenosimy się do steampunkowego świata, w którym jako kapitan statku parowego musimy zbadać tajemniczy podziemny ocean. Podczas tej misji będzie trzeba eksplorować mapę, gromadzić zapasy, nawiązywać stosunki dyplomatyczne oraz toczyć bitwy. Produkcja spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony graczy, jak i mediów branżowych. Na platformie Metacritic jej pecetowa wersja może pochwalić średnią ocen na poziomie 81/100 (na podstawie 38 recenzji).

  1. Sunless Sea na platformie Epic Games Store

Sunless Sea będzie dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 4 marca. Gdy pojawi się informacja, jaka produkcja bądź produkcje zostaną oddane w ręce graczy jako następne, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store