Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2021, 16:29

autor: Aquma

Oglądaj z nami dzisiejszy stream State of Play

Warto przypomnieć, że dziś późnym wieczorem odbędzie się kolejny stream z serii State of Play. Prezentacja będzie poświęcona grom na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Przypominamy, że dziś o godzinie 23:00 czasu polskiego rozpocznie się kolejna prezentacja z serii State of Play, na której zostaną zapowiedziane nowe gry zmierzające na konsole PlayStation 4 oraz PlayStation 5. W czasie trwającego 30 minut streamu otrzymamy również więcej detali na temat tytułów, które zostały ujawnione wcześniej. Ważną częścią mają być tzw. deep dive’y, czyli dłuższe prezentacje poświęcone 10 wybranym dziełom.

Gracze nie powinni natomiast oczekiwać żadnych informacji o nowym sprzęcie czy platformach gamingowych (co oznacza, że nie zobaczymy m.in. zapowiedzianego niedawno, dedykowanego PS5 hełmu do wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR 2, nie wspominając o nowym PlayStation Portable, które pojawiło się w ostatnich plotkach). Tym razem prezentacja będzie dotyczyła wyłącznie gier.

Na razie możemy się jedynie domyślać, jakie tytuły zobaczymy. Pozostaje nam tylko trzymać kciuki za ciekawą i emocjonującą prezentację.

  1. PlayStation 5 – strona oficjalna