Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lutego 2021, 15:20

autor: AlexB

ETS2 - zobacz nowy gameplay z DLC Iberia

Otrzymaliśmy nowy, trwający nieco ponad piętnaście minut gameplay z dodatku Iberia do gry Euro Truck Simulator 2. Ponadto studio SCS Software podzieliło się tym, jak będzie wyglądała kwestia specjalnych transportów w nadchodzącym DLC.

W SKRÓCIE
  1. W sieci pojawił się kolejny gameplay z DLC Iberia do ETS2.
  2. Ponadto dowiedzieliśmy się co nieco o zleceniach, jakich będą mogli podjąć się posiadacze DLC Special Transport w nadchodzącym dodatku.
  3. Iberia wciąż nie ma sprecyzowanej daty premiery.

Choć wciąż nie wiemy, kiedy konkretnie będziemy mogli oficjalnie wybrać się do Hiszpanii i Portugalii w grze Euro Truck Simulator 2 w ramach DLC Iberia, czeskie studio SCS Software wciąż pokazuje nam mniejsze bądź większe materiały prezentujące różne aspekty nadchodzącego dodatku. Ostatnio światło dzienne ujrzał kolejny, nieco ponad piętnastominutowy gameplay, przedstawiający wirtualną podróż przez fragment Półwyspu Iberyjskiego. Został nagrany przez szefa departamentu do spraw jakości w SCS Software. Podczas zabawy korzystał on z urządzenia TrackIR, śledzącego ruchy głowy i odtwarzającego je w grze.

Sam powyższy zapis z rozgrywki to jednak nie jedyna interesująca nowinka dotycząca DLC Iberia do Euro Truck Simulator 2, która ostatnio pojawiła się w sieci. Czeska ekipa podzieliła się także tym, w jaki sposób będzie funkcjonował dodatek Special Transport w nadchodzącym rozszerzeniu mapy. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku Bałtyckiego szlaku oraz Drogi do Morza Czarnego, twórcy przygotowali nowe zlecenia na przewożenie nietypowych ładunków w ETS 2 specjalnie z myślą o Półwyspie Iberyjskim. Będzie można je wykonywać na pięciu trasach:

  1. Z Lizbony do Ponte de Sor
  2. Z Gijón do Navii
  3. Z Olhao do Setúbal
  4. Z Madrytu to Puertollano
  5. Z Huelvy do Sewilli

Według obietnic, każde z nowych zleceń specjalnych wystawi na próbę umiejętności wirtualnych kierowców. Wszyscy posiadacze DLC Special Transport, którzy zakupią rozszerzenie Iberia, będą mogli sprawdzić się w nich osobiście.

ETS2 - zobacz nowy gameplay z DLC Iberia - ilustracja #1
Takie widoki na drogach raczej nie są codziennością.

Rzecz jasna w hiszpańsko-portugalskim dodatku do Euro Truck Simulator 2 znajdzie się więcej atrakcji. Przedstawiciele studia SCS Software obiecują, że wkrótce podadzą kolejne informacje na jego temat.

Przypominamy, że prócz DLC Iberia w przygotowaniu znajduje się także patch 1.40, który ma poprawić między innymi oświetlenie w Euro Truck Simulator 2. Już teraz można testować jego wersję beta. Szczegóły na ten temat znajdziecie w tej wiadomości.

  1. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry