Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 października 2021, 19:54

Suicide Squad: Kill The Justice League - nowy zwiastun gry twórców serii Arkham

Na DC FanDome pokazano świeży zwiastun Suicide Squad: Kill The Justice League, czyli następnej produkcji zespołu Rocksteady Studios.

W trakcie DC FanDome nie zabrakło nowych materiałów z nadchodzących gier. Jedną z nich było Suicide Squad: Kill The Justice League, czyli następny projekt studia Rocksteady, znanego z Batman: Arkham Asylum, Arkham City oraz Arkham Knight.

Na imprezie pokazano obszerny nowy zwiastun, koncentrujący się na fabule gry. Nie zaprezentowano w nim rozgrywki, ale mogliśmy zobaczyć, że wśród superbohaterów, z którymi się zmierzymy, wystąpią takie sławy jak Flash, Wonder Woman i Green Lantern (a konkretnie John Stewart). Znalazły się również sceny z Supermanem, którego mogliśmy zobaczyć w zeszłorocznym zwiastunie.

Ci herosi najpewniej będą pełnili rolę bossów. Ze zwiastuna wynika, że standardowymi przeciwnikami mają być obcy, którzy przypuścili atak na Metropolis i przejęli kontrolę nad umysłami najpotężniejszych superbohaterów.

Przypomnijmy, że Suicide Squad: Kill The Justice League zmierza na pecety oraz konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5. Premiera nastąpi w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona gry Suicide Squad: Kill The Justice League