Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 października 2021, 20:00

autor: Edyta Jastrzębska

Zobacz Dwayne’a Johnsona w pierwszej scenie z Black Adam

Do sieci trafiła pierwsza scena z filmu Black Adam, który wprowadza do kinowego uniwersum DC nowego bohatera, granego przez Dwayne’a „The Rocka” Johnsona.

Już na samym początku wydarzenia DC FanDome 2021 dostarczono nam zajawkę, w której znalazła się elektryzująca scena z najnowszej produkcji kinowego uniwersum DC – filmu Black Adam. Zobacz poniższy materiał, na którym grany przez „The Rocka” bohater ujawnia się po raz pierwszy.

Poza Dwayne’em Johnsonem w filmie wystąpią również: Noah Centineo jako Atom Smasher, Quintessa Swindell jako Cyclone, Pierce Brosnan jako Doctor Fate i Aldis Hodge jako Hawkman.

Black Adam trafi do kin 29 lipca 2022 roku.

  1. Dwayne Johnson zdradza datę premiery Black Adam w nietypowy sposób

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej