Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 marca 2012, 12:44

autor: Szymon "Hed" Liebert

Studio Team 17 zapowiedziało grę Worms Revolution

Słynne „robale” powrócą w tym roku w grze Worms Revolution. Studio Team 17 zapowiada, że otrzymamy produkcję zbudowaną od podstaw za pomocą nowego silnika.

Studio Team 17 zapowiedziało grę Worms Revolution - ilustracja #1

W produkcji znajduje się kolejna odsłona serii Worms o podtytule Revolution. Studio Team 17 wyda grę w trzecim kwartale tego roku na pecetach oraz konsolach (niestety, nie podano, na których). W Worms Revolution standardowo pokierujemy słynnymi robakami i skorzystamy z doskonale znanych broni. Czego nowego można się spodziewać? Przede wszystkim świeżego silnika odpowiadającego za lepszą grafikę i najwyraźniej bardziej zaawansowaną fizykę.

Zapowiedź Worms Revolution jest enigmatyczna, bo autorzy wspomnieli tylko o nowych funkcjach i wyzwaniach oraz pokazali kilkudziesięciosekundowy zwiastun. Studio Team 17 zapewnia, że otrzymamy grę zbudowaną od podstaw na bazie nowego silnika, gwarantującego lepszą jakość rozgrywki. W kolejnej odsłonie słynnych „robali” nie może zabraknąć charakterystycznych elementów, w tym takich broni jak „super owieczka”, czy „święty granat ręczny”.

Gra Worms zadebiutowała w 1995 roku i szybko stała się wielkim hitem. Uwielbiamy ją między innymi za ciekawie pomyślaną turową rozgrywkę, zwariowane bronie, możliwość niszczenia otoczenia i humor. Na przestrzeni lat studio Team 17 wypuszczało kolejne odsłony serii, eksperymentując z grafiką trójwymiarową i przenosząc swoje dzieło na nowe platformy. Dzięki temu „robaki” na stałe wpisały się w historię gier.

  1. Oficjalna strona Team 17