Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 kwietnia 2013, 10:35

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Stronghold Kingdoms otrzyma dzisiaj polski świat

Dzisiaj o godzinie 16:00 zespół FireFly Studios uruchomi polski świat w grze Stronghold Kingdoms. Oprócz tego otwarto oficjalne forum przeznaczone dla fanów z naszego kraju.

Dzisiaj gra Stronghold Kingdoms otrzyma polski świat z krainą zaprojektowaną na wzór mapy Polski. To kolejny etap rozwoju tej popularnej produkcji free to play, która zdaje się zapewniać coraz większe wsparcie dla miłośników budowania zamków z naszego kraju.

Nowy świat w grze Stronghold Kingdoms ruszy dokładnie o godzinie 16:00. Od tej pory gracze będą mogli konkurować między sobą o tytuł króla Polski. Bardzo ciekawym smaczkiem jest fakt, że mapa posiada aktualne nazwy miast i województw, co jeszcze lepiej pozwoli wczuć się w rozgrywkę. Oprócz tego uruchomiono polskie forum, gdzie można podzielić się swoją opinią na temat gry, a także uzyskać pomoc w kwestiach technicznych.

  1. Polskie forum gry Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms to darmowa, przeglądarkowa gra strategiczna autorstwa FireFly Studios. Głównym zadaniem gracza jest dbanie o osadę w realiach średniowiecznej Europy. Z czasem musimy rozwinąć swoje królestwo w taki sposób, aby było w stanie przetrzymać ataki innych graczy, a nawet przeprowadzać własne inwazje. Równie ważna jest dyplomacja, stanowiąca korzystną alternatywę dla walk prowadzonych w czasie rzeczywistym.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Stronghold Kingdoms – zagraj za darmo